1/2 MARATON

Jméno Kategorie Národnost Uhrazeno Název týmu
Alena Zachodilová Ž40 CZ Uhrazeno
Petr Chmelař M30 CZ Uhrazeno
Jakub Lukeš M40 CZ Neuhrazeno
Ema Onderková Ž30 CZ Uhrazeno Prostě běž Ostrava
Ewa Szypuła Ž30 PL Uhrazeno Biegnę byle dobiec/ Krav Maga Sagot
Krzysztof Wesoły M40 PL Neuhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Lukas Kaleta M30 CZ Neuhrazeno
Zuzana Klenčíková Ž40 CZ Uhrazeno
Jan Kupka M30 CZ Uhrazeno
Štěpánka Matoušková Ž30 CZ Uhrazeno
Martina Seidlová CZ Uhrazeno Atletika Kladno
Pavla Varkočková Ž40 CZ Uhrazeno
Miroslav Valošek M40 CZ Neuhrazeno Valda gang Foreveeeeeeeer
Sylvie Kuzniková Ž40 CZ Uhrazeno
Kamila Melníková Ž30 CZ Uhrazeno Kamila
Miroslav Čulík M40 CZ Uhrazeno
Tomáš Strapek M30 CZ Uhrazeno RYCHLE-BY
Kateřina Holoubková Ž40 CZ Uhrazeno
Karolína Konderlová Ž30 CZ Neuhrazeno Běžecká skupina v Českém Těšíně
Petr Lexa M40 CZ Uhrazeno
Robert Kuchař M40 CZ Uhrazeno
Kamil Burns M30 CZ Uhrazeno
Martina Čimborová Ž30 CZ Neuhrazeno
Denisa Jankovská Ž40 CZ Uhrazeno Tieto (non) runners
Simona Smolková Ž30 CZ Uhrazeno
Lukas Kaleta M30 CZ Uhrazeno
Mateusz Ceremuga M30 PL Uhrazeno STS Biegaton Mikołów
Milan Kotek M30 CZ Uhrazeno
Lukas Fiser M40 CZ Uhrazeno
Jozef Kummer M40 SK Uhrazeno Tieto (non) runners
Zuzana Holzerová Ž40 CZ Uhrazeno
Ivana KORČEKOVÁ Ž30 CZ Neuhrazeno
Antonín Olšanský Olšanský M70 CZ Uhrazeno SokolHrabůvka
Samuel Lvončík M30 CZ Neuhrazeno
Samuel Lvončík M30 CZ Uhrazeno
Samuel Balcár M30 SK Uhrazeno Utekáči
Michal Töröttö M30 SK Uhrazeno Utekáči
Stanislav Mordáč Mordáč M40 CZ Uhrazeno
Martin Podhorný M30 CZ Uhrazeno
Jiri Podpinka M30 CZ Neuhrazeno
Robert Březovský M40 CZ Uhrazeno
Michal Svěrkot M40 CZ Uhrazeno RUN magazine team
Piotr Szabrański M40 PL Neuhrazeno TKKF SŁUPNO
Otmar Pospíšil M40 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
Zdeněk Adamec M60 CZ Uhrazeno Studénka
Renáta Šimůnková Ž40 CZ Uhrazeno Sokol Hrabůbka
Małgorzata Nykiel Ž40 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Adrian Szczuka M40 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Krzysztof Wesoły M40 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Jakub Lukeš M40 CZ Uhrazeno
Jan Hańczur M50 PL Neuhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Mariusz Sobczak M40 PL Neuhrazeno 120min
Jiri Nejezchleb M30 CZ Uhrazeno Tieto (non) runners
Dorota Mrachacz Ž50 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Miloš Kuře M40 CZ Uhrazeno
Rostislav Hypl M40 CZ Uhrazeno hybaj.cz
Radek Salawa M40 CZ Uhrazeno Darkovičky
Jiřina Hartmanová Ž30 CZ Uhrazeno
Miroslav Galocz M50 CZ Uhrazeno
Libor Miškář M40 CZ Uhrazeno
Kamila Salawová Ž40 CZ Uhrazeno Darkovičky
Pavel Kurfürst M50 CZ Uhrazeno
Martin Lindovský M30 CZ Uhrazeno
Tomáš Folwarczný M50 CZ Uhrazeno
lukas puchalka CZ Uhrazeno
Radomír Wolek M40 CZ Uhrazeno
Vanda Kostková Ž30 CZ Uhrazeno
Jitka Hrazděrová Ž40 CZ Neuhrazeno
Vojtěch Rajdus M30 CZ Neuhrazeno
V R M30 CZ Neuhrazeno
Tomáš Věnsek M30 CZ Uhrazeno Štefko Running team / MK Seitl Ostrava
Josef Šitka M30 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
Pavlína Kaňová Ž30 CZ Uhrazeno
Petr Milfait M40 CZ Neuhrazeno MK Seitl
Petr Milfait M40 CZ Uhrazeno MK Seitl
Martina Navrátilová Ž30 CZ Uhrazeno
Petr Strakoš M30 CZ Neuhrazeno Strakoš
Libor Zawadzki M50 CZ Uhrazeno
Dominik Pluskal M30 CZ Uhrazeno
Slavomir Mucha M30 SK Uhrazeno Berlin Social Runners
Adéla Haitlová Ž30 CZ Uhrazeno
Petr Vahala M30 CZ Uhrazeno
David Šrom M30 CZ Uhrazeno Slavia Stachovice
Tomáš Hirš M30 CZ Neuhrazeno Slavia Stachovice
Dominik Fojtik M30 CZ Neuhrazeno
Dominik Fojtik M30 CZ Uhrazeno
Jakub Plhoň M40 CZ Uhrazeno KČT Bystřice p.H.
Tomáš Jandík M30 CZ Uhrazeno
Zuzana Gottesman Lampartová Ž30 CZ Uhrazeno
Lukáš Gottesman M40 CZ Uhrazeno
Ondřej Sekera M40 CZ Uhrazeno Fénix Sport Šenov
Tomáš Hirš M30 CZ Uhrazeno Slavia Stachovice
Martin Hořínek M30 CZ Uhrazeno
KAMIL CIT M50 CZ Uhrazeno Zřejmě slušnej oddíl...
Ondřej Pieran M30 CZ Uhrazeno
Kristina Ficencová Ž30 CZ Uhrazeno
Dorota Gapys Ž30 PL Neuhrazeno
Marja Reilimo FI Uhrazeno Bayer runners
Jiří Hájíček M40 CZ Uhrazeno
Jiří Skřeček M40 CZ Uhrazeno PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Daniela Hájková Ž30 CZ Uhrazeno
Marie Bolacká Ž30 CZ Uhrazeno
Zdeněk Doležal M40 CZ Uhrazeno PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Thomas Luxford M30 GB Uhrazeno Radical Dreamers
Martin Šlosárek M40 CZ Uhrazeno
Jan Miškev M30 CZ Uhrazeno
Viera Slepcikova Ž40 SK Neuhrazeno
Andrea Čížová Ž40 CZ Uhrazeno
Heidi Myntt FI Uhrazeno
Matti Myntt FI Uhrazeno
David Peterek M30 CZ Uhrazeno NaniNails
Lenka Hájková Ž50 CZ Neuhrazeno VZS Ostrava
Lenka Hájková Ž50 CZ Uhrazeno VZS Ostrava
Richard Cicák M30 CZ Uhrazeno
Miloslav Nosek M30 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
Lukas Smetana M30 CZ Uhrazeno
Monika Gavlovská Ž30 CZ Uhrazeno
Iveta Prokopová Ž40 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
Jaromír Seidl M50 CZ Uhrazeno Atletika Kladno, z. s.
Marcela Dvířková Ž50 CZ Uhrazeno
Adam Dvířka M30 CZ Uhrazeno FUKO TEAM
Kateřina Emingerová Ž30 CZ Neuhrazeno Nightrun Team
Lucie Golasovská Ž30 CZ Neuhrazeno
Mirka Jašková Ž40 CZ Uhrazeno