ŠTAFETY 6x6

Jméno Kategorie Národnost Uhrazeno Název týmu
Bohumila Turoňová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pigs can fly
Lenka Ciranová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pigs can fly
Denisa Klusová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pigs can fly
Martina Haratková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pigs can fly
Marie Vaňková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pigs can fly
Veronika Pszczolková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pigs can fly
Leszek Fronc SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Bobjoři
Janusz Wajda SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Bobjoři
Milan Fejtek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Bobjoři
Filip Hruška SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Bobjoři
Tomáš Urbančík SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Bobjoři
Lukáš Šesták SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Bobjoři
Lucie Šofrová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
Blanka Kučerová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
Lenka Stará SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
Markéta Schusterová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
Lucie Jílková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
Petra Březovská SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
YuGi Michálka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
Lenka Peterková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
Nikola Peterková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
Hana Peterková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
Patrik Kocinec SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
Vojtěch Cyž SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
Přemysl Pavlosek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Tieto (non) runners
Tomas Kudla SMM - mužská štafeta SK Uhrazeno Tieto (non) runners
Miroslav Kolesar SMM - mužská štafeta SK Uhrazeno Tieto (non) runners
Vojtěch Petrovský SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Tieto (non) runners
jan Šeděnka SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Tieto (non) runners
Tomas Kozub SMM - mužská štafeta SK Uhrazeno Tieto (non) runners
marie černá SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno EXPRESS STEELCOM RUN
Daniel Zajíc SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno EXPRESS STEELCOM RUN
Andrea Prokschová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno EXPRESS STEELCOM RUN
Radovan Mika SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno EXPRESS STEELCOM RUN
Martin Kučera SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno EXPRESS STEELCOM RUN
Monika Gavláková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno EXPRESS STEELCOM RUN
Marek Zielina SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno JAP INDUSTRIES & IZOTECHNIK RUNNERS
Radomír Lysek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno JAP INDUSTRIES & IZOTECHNIK RUNNERS
Zbigniew Szmek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno JAP INDUSTRIES & IZOTECHNIK RUNNERS
Šimon Fišara SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno JAP INDUSTRIES & IZOTECHNIK RUNNERS
Krzysztof Martynek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno JAP INDUSTRIES & IZOTECHNIK RUNNERS
Petr Styrnal SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno JAP INDUSTRIES & IZOTECHNIK RUNNERS
Martin Svoboda SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
Hynek Svoboda SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
Patrik Pastor SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
Vojtěch Zecha SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
Václav Waloszek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
Stanislav Záleský SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
Martin Lukáš SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DIAMANT Running Team
Martin Bednář SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DIAMANT Running Team
Martin Bednář SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DIAMANT Running Team
Martin Votava SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DIAMANT Running Team
Malwina Zięba SFS - firemní / smíšená štafeta PL Uhrazeno DIAMANT Running Team
Iurie Custro SFS - firemní / smíšená štafeta UA Uhrazeno DIAMANT Running Team
Martina Petrová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Blue Heads
Aneta Prokešová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Blue Heads
Iva Kulhánková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Blue Heads
Adéla Juřicová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Blue Heads
Taťána Bílasová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Blue Heads
Ondřej Palovský SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Blue Heads
Pavla Stýskalová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ad infinitum
Tereza Bencová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ad infinitum
Kateřina Strnadová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ad infinitum
Dominika Jonáková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ad infinitum
Pavlína Dvořáková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ad infinitum
Martin Hořínek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ad infinitum
Alena Foltynová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
Jan Říman SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
Pavel Tač SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
David Padých SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
Kateřina Cikrlová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
Jana Hojková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
Pavol Parikrupa SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
Monika Frankeova SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
Magdaléna Skokanová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
Kolega 1 SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
Kolega 2 SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
Kolega 3 SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
Pavlína Mušálková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Lubomír Bardaševský SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Kateřina Salamonová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Dagmar Bartoníková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Silvie Bártlová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Zuzana Byrtusová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Pavlína Mušálková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Lubomír Bardaševský SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Kateřina Salamonová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Dagmar Bartoníková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Silvie Bártlová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Zuzana Byrtusová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
Magdaléna Řeháčková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Bílovecká nemocnice a.s.
Zuzana Reková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Bílovecká nemocnice a.s.
Petr Lanči SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Bílovecká nemocnice a.s.
Vojtech Novak SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Bílovecká nemocnice a.s.
Josef Zajíc SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Bílovecká nemocnice a.s.
Veronika Lhotská SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Bílovecká nemocnice a.s.
Jana Kilarova SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
Martina Prochazkova SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
Iva Sýkorová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
Iva Kondasová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
Lucie Matlochová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
Jarmila Gavlíková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
Veronika Trojková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Eva Walderova SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Kamila Matušková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Andrea Součková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Adam Galdia SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Ivona Trojková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Jan Benč SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Zemní práce - autodoprava Šuba
Roman Kolísek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Zemní práce - autodoprava Šuba
Jaroslav Šuba SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Zemní práce - autodoprava Šuba
Jan Zifčák SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Zemní práce - autodoprava Šuba
Dalibor Šuba SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Zemní práce - autodoprava Šuba
Dana Šubová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Zemní práce - autodoprava Šuba
Jakub Brus SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno HILTI
Michal Vavrečks SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno HILTI
Petr Balvín SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno HILTI
Jan Brázdil SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno HILTI
Juraj Turjak SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno HILTI
David Bernatík SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno HILTI
Sandra Volovcová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SCRAMBLED LEGS
Marcela Celadinova SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SCRAMBLED LEGS
Miroslav Volovec SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SCRAMBLED LEGS
Lucie Beňová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SCRAMBLED LEGS
Roland Beňo SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SCRAMBLED LEGS
Jan Čeladín SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno SCRAMBLED LEGS
Dominika Pavelcová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Dominika Držkovičová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Nikol Hrubá SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Eva Petrželková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Petra Laštůvková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Václav Smékal SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Nikol Šimonedisová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Štěpánka Šnejdrlová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Kristýna Šaňáková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Eliška Smékalová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Adam Kotula SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Jan Hrabec SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
Tereza Hulínová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Nikola Machová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Hana Bielníková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Barbora Mičulková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Marie Sporková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Vladimír Židlík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno