Maraton

Startovní číslo Jméno Kategorie Národnost Uhrazeno Název týmu
Pavla Zárubová Ž30 CZ Uhrazeno
Jozef Štreicher MUDR M50 SK Uhrazeno Topolčany
Pavel Poláček M40 CZ Uhrazeno Nezastavitelný - Неостанавливаемый - Unstoppable
Eva Tomaszewiczová Ž40 CZ Uhrazeno MK Seitl
Piotr Zwierzyński M50 PL Uhrazeno Unatco
Agnieszka Zachariasz Ž30 PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
Jan Štěpán M30 CZ Uhrazeno
František Zapletal M30 CZ Uhrazeno
Justyna Wójcik Ž40 PL Uhrazeno W pogoni za duchem
Artur Wójcik M40 PL Uhrazeno W pogoni za duchem
Ludmila Šokalová Ž60 CZ Uhrazeno Pepa Team Frýdek -Místek
Kateřina Štensová Ž30 CZ Uhrazeno
Aleš Valchař M40 CZ Uhrazeno
Stanislav Najvert M50 CZ Uhrazeno Kilpi Racing Team
Radim Václavík M50 CZ Uhrazeno Sokol Mariánské Hory
Vladislav Tytko M40 CZ Uhrazeno Kosatky Karviná
Vladimíra Vokůrková Ž30 CZ Uhrazeno 4Vokurky
Roman Tobola M30 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
Šimon Vagner M30 CZ Uhrazeno
Petr Škrabánek M60 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
Miroslav Vostrý M40 CZ Uhrazeno MK Kladno
Radek Zouhar M30 CZ Uhrazeno
Jan Zaškolný M30 CZ Uhrazeno MilujemeHry.cz
Jiří Štefek M50 CZ Uhrazeno Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
Jan Tvrdý M30 CZ Uhrazeno TVK Frýdek - Místek
Jan Vodáček Vodáček M30 CZ Uhrazeno
Kiriakos Tselidis M40 CZ Uhrazeno
Jana Vonšák Ž30 SK Uhrazeno
David Žitník M40 CZ Uhrazeno
Danyil Tsybulko M30 UA Uhrazeno
Zdzisław Wach M60 PL Uhrazeno
Marek Šťastný M30 CZ Uhrazeno
Tomáš Ulma M50 CZ Uhrazeno
Marcin Wójtowicz M40 PL Uhrazeno 100 Marathon Club Polska
Karel Budík M60 CZ Uhrazeno
Harald Wurm M50 AT Uhrazeno ULT Heustadlwasser
Marek Zatloukal M50 CZ Uhrazeno TJ Liga 100 Olomouc
Grzegorz Wnuk M50 PL Uhrazeno 100 Marathon Club Polska
Michael Turzynski M50 DE Uhrazeno
Miroslav Valošek M40 CZ Uhrazeno Mk Seitl Ostrava
PAWEL ZYSK M50 PL Uhrazeno
Kamil Tokarz M30 PL Uhrazeno
Kateřina Tomalova Ž30 CZ Uhrazeno Thirsty thirties
ZDZISLAW WOLNY M60 PL Uhrazeno
1 Anna Arseniuk Ž40 PL Uhrazeno T.S. Opatrunki Toruń
2 Iwona Augustyńska-Śmietało Ž30 PL Uhrazeno Biegam na Tarchominie
3 Adam Bernard M30 CZ Uhrazeno Pro Dřeň na Dřeň
4 Vítězslav Bican M40 CZ Uhrazeno Ostravská univerzita
5 Pawel Bielik M30 PL Uhrazeno
6 Grzegorz Bigos M40 PL Uhrazeno GRAMMI
7 Barbora Blaníková Ž30 CZ Uhrazeno
8 Piotr Borowiak M40 PL Uhrazeno 100 Marathon Club Poland
9 Hana Breburdová Ž60 CZ Uhrazeno Maratón klub Kladno
10 Marcin Bronikowski M40 PL Uhrazeno Świdnicka Grupa Biegowa
11 Ryszard Bronowicki M70 PL Uhrazeno NKB Chyży Nowy Tomyśl
12 Jacek Brzoska M40 PL Uhrazeno Born tu Bi Lotać
13 Veronika Bucová Ž30 CZ Uhrazeno Thirsty thirties
14 Ellen Byrtusová Ž30 CZ Uhrazeno Zvole
15 Matěj Cáb CZ Uhrazeno Hutisko Solanec
16 Petr Caletka M30 CZ Uhrazeno Traverz
17 Kamil Ceglarek M30 PL Uhrazeno
18 Marcin Czyzykowski M40 PL Uhrazeno
19 Krzysztof Dobosz M50 PL Uhrazeno AKMB Pędziwiatr Gliwice
20 Štěpán Dorňák M30 CZ Uhrazeno
21 Ondřej Doupal M40 CZ Uhrazeno
22 Michal Dudla M30 SK Uhrazeno
23 Jiří Ďurica M40 CZ Uhrazeno
24 Hana Fialová Ž50 CZ Uhrazeno
25 Tomasz Filak M30 PL Uhrazeno
26 Krzysztof Góralski M50 PL Uhrazeno T.S. Opatrunki Toruń
27 Prokop Havlik M40 CZ Uhrazeno
28 Martin Hečko M30 CZ Uhrazeno Valachbajk team
29 Jiří Hegr M40 CZ Uhrazeno
30 Adam Hofmeister M30 CZ Uhrazeno
31 Marcin HOLECZEK M40 PL Uhrazeno Born tu bi lotać
32 Michal Holub M50 CZ Uhrazeno Praha 6
33 PETR HOMOLA M40 CZ Uhrazeno SSK VÍTKOVICE
34 Jan Hrazdílek M50 CZ Uhrazeno
35 Lukáš Hrubý M30 CZ Uhrazeno
36 Pavel Hrubý M60 CZ Uhrazeno
37 Vít Hrubý M30 CZ Uhrazeno
38 Peter Hudač M30 CZ Uhrazeno Humpolecké střely
39 Veronika Hyklová Ž30 CZ Uhrazeno
40 Robert Chmielewski M50 PL Uhrazeno 100 Marathon Club Polska
41 KAROL CHODKIEWICZ M60 PL Uhrazeno
42 Jakub Chytil M40 CZ Uhrazeno Kurnik Šopa hospoda
43 Paweł Iwan M30 PL Uhrazeno W Pogoni za Duchem
44 Rostislav Jadavan M30 CZ Uhrazeno
45 Petr Jadrníček M60 CZ Uhrazeno Pedro Poruba
46 Petr Jadrný M40 CZ Uhrazeno TJ Liga 100 Olomouc
47 PIOTR JAKUBOWSKI M50 PL Uhrazeno Mors Hubertus Mysłowice
48 Martin Janalík M40 CZ Uhrazeno Hobby Runners Vratimov
49 Aleš Janásek M50 CZ Uhrazeno AAAA Výškovice
50 Przemysław Janecki M40 PL Uhrazeno Projekt Maraton Europa plus
51 Barbara Jankowska Ž40 PL Uhrazeno
52 Marek Jendželovský M30 CZ Uhrazeno
53 NELLY JEPKURUI Ž30 KE Uhrazeno Eldomax sports
54 Lukáš Jinda M30 CZ Uhrazeno
55 Jan Kandalík M30 CZ Uhrazeno
56 Eliška Kaniová Ž30 CZ Uhrazeno LightBIKE Havířov
57 Peter Kantár M30 SK Uhrazeno
58 Jan Kimla M30 CZ Uhrazeno
59 Stefan Kimming M50 SE Uhrazeno Mölndal Outdoor IF
60 SILAH KIPLAGAT SONGOK M30 KE Uhrazeno Eldomax sports
61 Zoe-Louise Klarer Ž30 AT Uhrazeno
62 Lukáš Klega M40 CZ Uhrazeno
63 Jacek Kłosek M30 PL Uhrazeno 100 Marathon Club Poland
64 Drahoslav Kobielusz M50 CZ Uhrazeno Třinec
65 Jan Kohut M30 CZ Uhrazeno FÉNIX SPORT Blansko
66 Antonín Kohut M30 CZ Uhrazeno Skalické náboje
67 Zdeňka Kolářová Ž40 CZ Uhrazeno Cvilínské schody
68 Jiří Kolaska M30 CZ Uhrazeno Kdo se zastaví, zůstává v postavení mimo hru
69 Karel Kotrba M30 CZ Uhrazeno
70 Vladimír Kovalčík M70 SK Uhrazeno Trenčín
71 Petr Kovář M30 CZ Uhrazeno
72 Tomasz Kowal M40 PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
73 Anna Kozłowska Ž40 PL Uhrazeno
74 Artur Kozłowski M40 PL Uhrazeno
75 Lukas Kralik M30 CZ Uhrazeno
76 Jan Kratochvíl M40 CZ Uhrazeno
77 Radana Kratochvilova Ž40 CZ Uhrazeno SK Makotřasy
78 Michal Kubín M40 CZ Uhrazeno Seitl
79 Petr Kučírek M60 CZ Uhrazeno
80 Jakub Kucharovic M30 SK Uhrazeno
81 Jitka Kulichová Ž40 CZ Uhrazeno
82 Miroslav Kundračik M30 SK Uhrazeno MARAS team
83 Łukasz Kurzawa M40 PL Uhrazeno BiegaMYsłowice
84 Tomáš Kvíčala M40 CZ Uhrazeno krtek tým
85 Radek Látal M40 CZ Uhrazeno Látalíci
86 Sebastian Łoziński M30 PL Uhrazeno
87 Radek Luksza M40 CZ Uhrazeno
88 Mariusz Maciejonczyk M40 PL Uhrazeno
89 Jaroslav Máčala M30 CZ Uhrazeno Maraton Klub Seitl Ostrava
90 Sebastian Madejski M40 PL Uhrazeno BORN TU BI LOTAC
91 Vladimír Malota M50 CZ Uhrazeno
92 Jan Marušák M30 CZ Uhrazeno
93 Blanka Masničáková Ž40 CZ Uhrazeno Olomouc
94 Radek Matoušek M30 CZ Uhrazeno
95 Marek Matuszczyk M40 PL Uhrazeno RYBNICKA GRUPA BIEGOWA
96 Marek Mazur M40 PL Uhrazeno
97 Kornel Milbrant M30 PL Uhrazeno ADS Masna
98 Katarzyna Milbrant Ž30 PL Uhrazeno ADS Masna
99 Mariusz Morawski M50 PL Uhrazeno Biegacze Wymiatacze
100 Michal Mudrončík M30 CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun Olomouc
101 Dominik Mytych M30 PL Uhrazeno
102 Marcel Nečesaný M30 CZ Uhrazeno
103 Eva Němcová Ž50 CZ Uhrazeno zdravotníci Nebušice
104 Miloslav Nosek M30 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
105 Štěpán Nosek M30 CZ Uhrazeno
106 Anna Ogorzałek Ž30 PL Uhrazeno Eskadra Kraków
107 Krystian Ogorzałek M30 PL Uhrazeno Eskadra Kraków
108 Magdalena Pągowska Ž40 PL Uhrazeno
109 Andrzej Pągowski M40 PL Uhrazeno
110 Iva Pachtová Ž50 CZ Uhrazeno MK Seitl ostrava
111 Janusz Paluch M40 PL Uhrazeno 42k Pro Team
112 Wojciech Parzych M40 PL Uhrazeno RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
113 Katarzyna Parzych Ž40 PL Uhrazeno Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
114 Petra Pastorová Ž40 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
115 Petr Pašek M30 CZ Uhrazeno Energy sports team Bolatice
116 Jurij Patij M30 CZ Uhrazeno
117 Sławomir Patyk M40 PL Uhrazeno
118 David Pech M30 CZ Uhrazeno
119 Ondřej Pergl M30 CZ Uhrazeno SK Makotřasy
120 Martin Petreje M30 SK Uhrazeno Dolné Naštice
121 Denis Pivoňka M30 CZ Uhrazeno
122 Václav Podmolík M50 CZ Uhrazeno Sušice
123 Lucie Podmolíková Ž30 CZ Uhrazeno Sušice
124 Jan Podwórny M50 PL Uhrazeno Trenujznami.pl
125 Magdalena Popczyk Ž30 PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
126 Paweł Pośpiech M30 PL Uhrazeno 100 Marathon Club Polska
127 Pavel Pražák M30 CZ Uhrazeno
128 Adam Predáč M30 SK Uhrazeno
129 JAN PROSSER M30 CZ Uhrazeno “Táta v kondici” team
130 Marek Przewoźnik M50 PL Uhrazeno Zadyszka Oświęcim
131 Tomáš Přikryl M40 CZ Uhrazeno
132 Dawid Pyrek M30 PL Uhrazeno
133 Jarosław Rawski M40 PL Uhrazeno
134 Tomas Rehak M30 CZ Uhrazeno AGRP.DEV
135 Ryszard ROPIAK M70 PL Uhrazeno KURPIE Myszyniec
136 Damian Rożej M30 PL Uhrazeno
137 Joanna Rząp Ž40 PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
138 Jan Řehák M30 CZ Uhrazeno
139 Ondřej Sekera M40 CZ Uhrazeno Fénix Sport Šenov
140 Seung Hwan Shin M40 KR Uhrazeno
141 Martin Sivuľka M40 SK Uhrazeno MARAS team
142 Adam Skácelík M30 CZ Uhrazeno Silesian runners
143 Jakub Sklenář M30 CZ Uhrazeno Ventobikes.cz
144 Jan Skýba M30 CZ Uhrazeno Poruba
145 Karel Sláma M40 CZ Uhrazeno
146 Alicja Śliz Ž30 PL Uhrazeno W pogoni za duchem
147 Roman Slowioczek M60 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
148 Josef Smola M70 CZ Uhrazeno
149 Ryszard Stachnik M50 PL Uhrazeno
150 Jiří Stolár M40 CZ Uhrazeno
151 Marek Suchoń M30 PL Uhrazeno Athletics Nysa
152 Iwona Surgucka Ž40 PL Uhrazeno W Pogoni Za Duchem
153 sebastian Surgucki M40 PL Uhrazeno W pogoni za duchem
154 Radek Swaczyna M30 CZ Uhrazeno
155 Aneta Sýkorová Ž30 CZ Uhrazeno
156 Aleksy Szablicki M60 PL Uhrazeno WKB META Lubliniec
157 Patrycja Szaleniec Ž40 PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
158 Justyna Szynkiel Ž40 PL Uhrazeno NGB KŁOBUCK
159 Kateřina Šeděnková Ž40 CZ Uhrazeno Mk Seitl
160 Ján Šefčík M30 SK Uhrazeno MARAS team
161 Ján Šefčík M30 SK Uhrazeno MARAS team
Aleš Houra M40 CZ Neuhrazeno
Martin Hamrozi M40 CZ Neuhrazeno Vzteklý vousáč z Třince
Vlastislav Klus M50 CZ Neuhrazeno
Radek Giebl M40 CZ Neuhrazeno
Leszek Straszewski Straszewski M40 PL Neuhrazeno KLUB SPORTOWY M.E.T.A.
Rafał Świć M40 PL Neuhrazeno
Artur Kozłowski M40 PL Neuhrazeno
Tomáš Kvíčala M40 CZ Neuhrazeno krtek tým
Jiří Bělohlávek M30 CZ Neuhrazeno Fénix Sport Blansko
David Hlaváč M30 CZ Neuhrazeno