DĚTSKÉ BĚHY

Startovní číslo Jméno Kategorie Národnost Uhrazeno Název týmu
1 Lucie Čulíková 300m CZ Uhrazeno
2 Tereza Holoubková 300m CZ Uhrazeno
3 David Mordáč 666m CZ Uhrazeno
4 Michal Šmíd 300m CZ Uhrazeno
5 Adéla Krůzová 300m CZ Uhrazeno Krůzovky
6 Veronika Krůzová 666m CZ Uhrazeno Krůzovky
7 Hana Kaletová 666m CZ Uhrazeno
8 Ema Hluchníková 300m CZ Uhrazeno
9 Štěpán Koudelka 300m CZ Uhrazeno
10 Jiří Koudelka 300m CZ Uhrazeno
11 Patrik Stloukal 300m CZ Uhrazeno
12 Ella Krejčí 300m CZ Uhrazeno
13 Matyáš Holuša 666m CZ Uhrazeno
14 Zoe Bauerova 300m CZ Uhrazeno
15 Jáchym Doležel 666m CZ Uhrazeno
16 Kryštof Mohyla 300m CZ Uhrazeno Dolní Benešov
17 Natan Sikora 666m CZ Uhrazeno
18 Saul Sikora 666m CZ Uhrazeno
19 Zuzana Přikrylová 666m CZ Uhrazeno
20 JAKUB PŘIKRYL 300m CZ Uhrazeno
21 Šimon Trávník 300m CZ Uhrazeno POLAR TV
22 Eliška Švidrnochová 1050m CZ Uhrazeno
23 Jan Sliva 300m CZ Uhrazeno
24 Hana Slivova 666m CZ Uhrazeno
25 Martin Smycek 300m CZ Uhrazeno
26 Dalibor Schleser 1050m CZ Uhrazeno
27 Karolína Anna Schleser 666m CZ Uhrazeno
28 Emma Hekelová 300m CZ Uhrazeno
29 Michal Olejníček 666m CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun Olešná
30 Julie Hořínková 300m CZ Uhrazeno HOŘÍNEK FAMILY
31 Stela Hořínková 300m CZ Uhrazeno HOŘÍNEK FAMILY
32 Robin Frýdl 300m CZ Uhrazeno TRIPAB
33 Jakub Glatz 300m CZ Uhrazeno
34 Kristína Holešová 300m CZ Uhrazeno
36 Oliwier Kower 666m PL Uhrazeno Jaworzno Kower Runners
37 Patrik Konkolský 1050m CZ Uhrazeno
38 Klára Konkolská 666m CZ Uhrazeno
39 Eliška Golasowská 300m CZ Uhrazeno
40 Veronika Valchařová 666m CZ Uhrazeno
41 Emma Bosák 300m CZ Uhrazeno Rozběháme Česko
42 Tereza Vychodilová 300m CZ Uhrazeno
43 Barbora Vychodilová 300m CZ Uhrazeno
44 Anežka Lippová 300m CZ Uhrazeno SK Černé plíce
45 Dan Kurfürst 300m CZ Uhrazeno
46 Robin Kněžík 300m CZ Uhrazeno Šneci v běhu
47 Chelsea Lišková 300m CZ Uhrazeno Lišáci
48 Izabella Lišková 300m CZ Uhrazeno Lišáci
49 Ondřej Res 666m CZ Uhrazeno
50 Lucie Resová 666m CZ Uhrazeno
51 Nela Pěgřímková 666m CZ Uhrazeno
52 Vendula Pěgřímková 300m CZ Uhrazeno
53 Beáta Schmidová 300m CZ Uhrazeno
54 Albert Schmida 300m CZ Uhrazeno
55 Klára Havlíčková 300m CZ Uhrazeno TJ Sokol Maxičky/SSK Vítkovice, Běžci sobě
56 Ema Havlíčková 666m CZ Uhrazeno TJ Sokol Maxičky/SSK Vítkovice, Běžci sobě
57 Tereza Maňková 666m CZ Uhrazeno TJ Sokol Maxičky/SSK Vítkovice, Běžci sobě
58 Madla Bednaříková 300m CZ Uhrazeno Rybízci
59 Ondřej Vrána 300m CZ Uhrazeno VYNCKE Running Team
60 Vojtěch Vrána 300m CZ Uhrazeno VYNCKE Running Team
61 Alena Kučerová 300m CZ Uhrazeno
62 Vítězslav Dedek 300m CZ Uhrazeno BK Olbramice
63 Mikuláš Dedek 300m CZ Uhrazeno BK Olbramice
64 Jáchym Vida 666m CZ Uhrazeno Quality Hotel Ostrava City
65 Jakub Vida 300m CZ Uhrazeno Quality Hotel Ostrava City
66 Amélie Bílá 666m CZ Uhrazeno Quality Hotel Ostrava City
67 Rozálie Bílá 666m CZ Uhrazeno Quality Hotel Ostrava City
68 Valérie Kollerová 666m CZ Uhrazeno Quality Hotel Ostrava City
69 Tobias Koller 300m CZ Uhrazeno Quality Hotel Ostrava City
70 Aneta Kubešová 300m CZ Uhrazeno Quality Hotel Ostrava City
71 Ondřej Kubeša 666m CZ Uhrazeno Quality Hotel Ostrava City
72 Aneta Žáčková 666m CZ Uhrazeno Quality Hotel Ostrava City
73 Klára Žáčková 666m CZ Uhrazeno Quality Hotel Ostrava City
74 Adam Hubáček 300m CZ Uhrazeno hokejisti
75 Ondřej Labaj 300m CZ Uhrazeno
76 Sára Labajová 300m CZ Uhrazeno
77 Viktorie Kaiserová 300m CZ Uhrazeno
78 Natálie Kaiserová 300m CZ Uhrazeno
79 Tomáš Jílek 666m CZ Uhrazeno
80 Zuzana Jílková 666m CZ Uhrazeno
81 Jiří Polášek 300m CZ Uhrazeno Tj Slezan Frýdek-Místek
82 Ondřej Bolek 300m CZ Uhrazeno
83 Adam Bolek 666m CZ Uhrazeno
84 Eliška Ščerbová 300m CZ Uhrazeno
85 Mariana Ščerbová 666m CZ Uhrazeno
86 EMA Gavlovská 300m CZ Uhrazeno
87 Jakub Gavlovský 300m CZ Uhrazeno
88 Šimon Kubenka 666m CZ Uhrazeno Běhající varhaníci
89 Anežka Kubenková 666m CZ Uhrazeno Běhající varhaníci
90 Ema Štembírková 300m CZ Uhrazeno
91 Samuel Kania 300m CZ Uhrazeno
92 Abigail Sikorová 300m CZ Uhrazeno
93 Adélka Maďová 300m CZ Uhrazeno
94 Adam Maďa 300m CZ Uhrazeno
95 Vojtěch Klímek 300m CZ Uhrazeno KELÍMCI s.r.o
96 Amálie Bocková 300m CZ Uhrazeno SSK Ostrava Vítkovice
97 Kristián Kučera 666m CZ Uhrazeno SSK Vítkovice
98 Zoana Katzová 300m CZ Uhrazeno
99 Ondřej Klímek 300m CZ Uhrazeno KELÍMCI s.r.o
100 Matěj Klímek 300m CZ Uhrazeno KELÍMCI s.r.o
101 Matyáš Bernatík 666m CZ Uhrazeno AK EZ Kopřivnice
102 Eliška Bernatíková 666m CZ Uhrazeno AK EZ Kopřivnice
104 Josef Týn 666m CZ Uhrazeno
105 Zuzana Linhartová 666m CZ Uhrazeno
106 Jan Linhart 666m CZ Uhrazeno
107 Filip Linhart 300m CZ Uhrazeno
108 Eliáš Malátek 300m CZ Uhrazeno
109 Adélka Skácelová 300m CZ Uhrazeno
110 Ondra Skácel 300m CZ Uhrazeno
111 Patrik Skácel 300m CZ Uhrazeno
112 Verča Holendová 666m CZ Uhrazeno
113 Lucka Holendová 666m CZ Uhrazeno
114 Klárka Holendová 666m CZ Uhrazeno
115 Pavlína Lazorová 300m CZ Uhrazeno
116 Michaela Anna Milfaitová 666m CZ Uhrazeno
117 Vanessa Kolářová 666m CZ Uhrazeno
118 Jakub Červenka 300m CZ Uhrazeno
119 Anastázie Aujezdská 300m CZ Uhrazeno
120 Alžběta Aujezdská 666m CZ Uhrazeno
121 Anička Aujezdská 666m CZ Uhrazeno
122 Meda Štembírková 300m CZ Uhrazeno
Nela Štefková 666m CZ Neuhrazeno
Nela Maléřová 666m CZ Neuhrazeno
Zuzana Holoubková 666m CZ Neuhrazeno
Samuel Kania 300m CZ Neuhrazeno
Pavlína Dávidíková CZ Neuhrazeno SK ČERNÉ PLÍCE
Lucie Resová 666m CZ Neuhrazeno
Vítězslav Dedek 300m CZ Neuhrazeno BK Olbramice
Emma Fiury 300m CZ Neuhrazeno
Samuel Fiury 666m CZ Neuhrazeno
Daniel Bureš 666m CZ Neuhrazeno
Abigail Sikorová 300m CZ Neuhrazeno
Maxim Jedlička 300m CZ Neuhrazeno
Jakub El Saban 1050m CZ Neuhrazeno
EMA Gavlovská 300m CZ Neuhrazeno
Hana Slivova 666m CZ Neuhrazeno