ŠTAFETY 6x6

Startovní číslo Jméno Kategorie Národnost Uhrazeno Název týmu
1001 Zuzana Hyvnarová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1001 Ing. arch.Marika Hanke SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1001 Věra Richterová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1001 Anna Slívová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1001 Darina Krausová SDD - dámská štafeta SK Uhrazeno Pomalé šípy
1001 Martina Mazáčová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1002 Marian Zaťko SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pohodáři
1002 Lenka Križanová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pohodáři
1002 Karin Jandíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pohodáři
1002 Tomáš Jandík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pohodáři
1002 Lucie Jandíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pohodáři
1002 Ivo Jandík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pohodáři
1003 Martin Svoboda SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
1003 Hynek Svoboda SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
1003 Martin Ručka SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
1003 Adam Szymanik SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
1003 Václav Waloszek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
1003 Stanislav Záleský SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno SMS
1004 Denisa Bartoníková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Advance Energo
1004 Pavel Ruprecht SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Advance Energo
1004 Lukáš Milerský SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Advance Energo
1004 Petr Nevřela SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Advance Energo
1004 Tomáš Schmied SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Advance Energo
1004 Veronika Kramarčíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Advance Energo
1005 Tereza Konečná SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CE Power Industries
1005 Petra Schmiedová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CE Power Industries
1005 Petr Kořínek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CE Power Industries
1005 Roman Sladky SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CE Power Industries
1005 Ondřej Čáp SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CE Power Industries
1005 Petr Bubník SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CE Power Industries
1006 David Wittek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1006 Štěpánka Šnejdrlová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1006 Nikol Šimonedisová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1006 Adam Kotula SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1006 Jiří Malchárek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1006 Eliška Smékalová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1007 Václav Smékal SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1007 Dominika Pavelcová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1007 Petra Laštůvková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1007 Nikol Hrubá SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1007 Jan Pavlík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1007 Eva Petrželková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1008 David Machalský SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CS pětka
1008 Tomáš Vyvial SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CS pětka
1008 Petra Kolodějová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CS pětka
1008 L. Z. SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CS pětka
1008 Ljubo Lukenda SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CS pětka
1008 Andrea Liberdová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CS pětka
1009 Martin Cigánek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy - mužská verze
1009 Pavel Slíva SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy - mužská verze
1009 LIbor Richterová SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy - mužská verze
1009 Denis Neuwirth SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy - mužská verze
1009 Michal Mazáč SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy - mužská verze
1009 David Hanke SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy - mužská verze
1010 Petra Bernfeldová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1010 Alžběta Pavlisková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1010 Daniel Horváth SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1010 Daniel Filip SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1010 Zdeněk Hübner SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1010 Richard Čermák SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1011 Blanka Kučerová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1011 Lucie Jílková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1011 Simona Šofrová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1011 Markéta Schusterová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1011 Lucie Šofrová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1011 Petra Březovská SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1012 Taťána Wajs SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1012 Pavel Hrnčíř SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1012 Tomáš Bečka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1012 Dominika Brunová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1012 Eva Radová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1012 Helena Fridrichová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1013 Pavel Tač SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1013 David Padých SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1013 Jiří Volf SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1013 Jan Říman SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1013 Ondřej Dobrozemský SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1013 Alena Foltynová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1014 Pavol Parikrupa SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1014 Kamila Tiszaiová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1014 Roman Vařeka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1014 Vojtěch Kartuš SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1014 Michal Gavlík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1014 Jakub Losík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run – let's have fun
1015 YuGi Michálka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
1015 Nikola Peterková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
1015 Lenka Peterková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
1015 Hana Peterková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
1015 Libor Peterek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
1015 Vojtěch Cyž SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNOSAUŘI
1016 Zuzana Byrtusová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
1016 Silvie Bártlová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
1016 Dagmar Bartoníková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
1016 Kateřina Salamonová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
1016 Radek Plaček SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
1016 Rostislav Lindovský SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SŠSS Ostrava-Hrabůvka
1017 Michal Kupka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Apro medeďáci
1017 Lenka Bauerová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Apro medeďáci
1017 otakar Ďurďa SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Apro medeďáci
1017 Monika bestová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Apro medeďáci
1017 Přemysl Valeček SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Apro medeďáci
1017 Silvie Gjikolli SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Apro medeďáci
1018 Jana Kilarova SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1018 Martina Prochazkova SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1018 Iva Sýkorová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1018 Iva Kondasová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1018 Lucie Matlochová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1018 Jarmila Gavlíková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1019 Silvie Gjikolli SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Štafetky-Špagetky
1019 Kateřina Malinová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Štafetky-Špagetky
1019 Petra Lukáčová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Štafetky-Špagetky
1019 Martina Dudová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Štafetky-Špagetky
1019 Ludmila Čupková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Štafetky-Špagetky
1019 Jana Šturcová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Štafetky-Špagetky
1020 Šarlota Ochmanová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Třanovičtí přespolní žraloci
1020 Petr Schüler SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Třanovičtí přespolní žraloci
1020 Martin Kotala SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Třanovičtí přespolní žraloci
1020 Roman Ochman SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Třanovičtí přespolní žraloci
1020 Stanislav Sajdok SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Třanovičtí přespolní žraloci
1020 Ladislav Nekarda SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Třanovičtí přespolní žraloci
1021 Vojtěch Pavelka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIM2
1021 Michal Gai SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIM2
1021 Pavel Kurek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIM2
1021 Lenka Urdzíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIM2
1021 Nela Kadulová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIM2
1021 Michal Hykel SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIM2
1022 Marek Bortlíček SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Maro
1022 Beata Bortlíčková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Maro
1022 Klára Kaňková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Maro
1022 Kateřina Hošková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Maro
1022 Kateřina Netri SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Maro
1022 Sylvie Petejová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Maro
1023 Jan Šrubař SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kúčochovi
1023 Arnošt Onderka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kúčochovi
1023 Monika Habláková SFS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno Kúčochovi
1023 Anna Ščerbová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kúčochovi
1023 Radek Franz SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kúčochovi
1023 Oleh Motsyuk SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kúčochovi
1024 Petr Kalman SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1024 Zdeněk Guřan SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1024 Eva Václavíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1024 Táňa Siňárová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1024 Ján Šida SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1024 Tereza Kopecká SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1025 Tomáš Adamec SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1025 Adam Horák SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1025 Anna Čajková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1025 Jan Janoš SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1025 Filip Hromádka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1025 Filip Čavoj SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1026 Andrea Folgová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Klub jdeme dál s Petrou
1026 Petra Jašová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Klub jdeme dál s Petrou
1026 Michaela Fiřtová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Klub jdeme dál s Petrou
1026 Jana Kohutková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Klub jdeme dál s Petrou
1026 Zdenka Szurmanová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Klub jdeme dál s Petrou
1026 Barbora Brezňanová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Klub jdeme dál s Petrou
1027 Lenka Grygarová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1027 Michal Ott SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1027 Kamil Řemelka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1027 Radim Laník SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1027 Lukas Lichy SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1027 Ivana Lichá SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1028 Marek Tošenovjan SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1028 Lenka Najvertová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1028 Martin Staněk SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1028 Jaroslav Mikulín SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1028 David Berger SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1028 Tomáš Obruča SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1029 Olga Michnová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1029 Kateřina Andelová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1029 Alena Krnáčová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1029 Pavlína Kušnierová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1029 Zuzana Špulerová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1029 Dominik Štěpán SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1030 Lucie Berková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Neurolky
1030 Veronika Lhotská SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Neurolky
1030 Tereza Ličková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Neurolky
1030 Kamila Revendová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Neurolky
1030 Alena Svrčinová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Neurolky
1030 Adéla Červená SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Neurolky
1031 Ariunjargal Togtokhjargal SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Levetiracetam
1031 David Koutný SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Levetiracetam
1031 Hana Valušková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Levetiracetam
1031 Ondřej Volný SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Levetiracetam
1031 Simona Svobodová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Levetiracetam
1031 Lukáš Hasalík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Levetiracetam
1032 Pavol Švec SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIMix
1032 Štěpánka Smyčková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIMix
1032 Veronika Florčíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIMix
1032 Dalibor Jehlář SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIMix
1032 Ivo Dopirák SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIMix
1032 Isufi Fikret SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORIMix
1033 Renáta Zoubková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno KariMatky
1033 Silvie Madziová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno KariMatky
1033 Kateřina Srubková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno KariMatky
1033 Lenka Doláková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno KariMatky
1033 Martina Valterová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno KariMatky
1033 Monika Fialová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno KariMatky
1034 Tereza Paračková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO1
1034 Martin Palička SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO1
1034 Kamila Resová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO1
1034 Andrea Gondová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO1
1034 Petra Hodulová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO1
1034 Silvie Ptáčková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO1
1035 Ivana Pelikanova SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO2
1035 Eva Pinčáková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO2
1035 Ivana Golisová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO2
1035 Natálie Stieberová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO2
1035 Marie Smetanová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO2
1035 Adam Chlopčík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ONKO2
1036 Hana Bártková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RENTGENI
1036 Gabriela Kaščáková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RENTGENI
1036 Kateřina Křivánková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RENTGENI
1036 Tomáš Jonszta SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RENTGENI
1036 Daniel Kothaj SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RENTGENI
1036 Rudolf Karas SFS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno RENTGENI
1037 Michal Koubek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1037 Jana Mikovčíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1037 Martina Repčíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1037 Dominika Bártková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1037 Jan Němčanský SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1037 Eva Gorbová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1038 Bohdana Břegová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Interleukinky 6
1038 Charlotte Rozumová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Interleukinky 6
1038 Hana Zajíčková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Interleukinky 6
1038 Lubica Čížová SDD - dámská štafeta SK Uhrazeno Interleukinky 6
1038 monika barčová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Interleukinky 6
1038 Ladislava Benková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Interleukinky 6
1039 Vladimíra Gebauerová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Running sushi
1039 Klára Marecová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Running sushi
1039 Lucia Ihnát SFS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno Running sushi
1039 Tereza Švecová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Running sushi
1039 Roman Papoušek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Running sushi
1039 Matěj Uvíra SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Running sushi
1040 Aneta Pavínská SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1040 Klára Suchánková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1040 Lucie Mračková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1040 Sandra Burešová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1040 Roman Madeja SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1040 Tomáš Prasek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1041 Janula Stromská SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kardio in
1041 Jana Petrová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kardio in
1041 Klára Musiolová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kardio in
1041 Jan Václavík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kardio in
1041 Jiri Plasek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kardio in
1041 Tomáš Adamik SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kardio in
1042 Jakub Mrózek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni
1042 Michaela Lebedová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni
1042 Hana Materová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni
1042 Simona Bobková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni
1042 Gabriela Havlová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni
1042 Martin Havel SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni
1043 Lenka Krupová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1043 Michaela Thomasová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1043 Jan Fišer SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1043 Lukáš Spac SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1043 Veronika Hlaváčová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1043 Aneta Gottwaldová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1044 Pavel Červenka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Borocci
1044 Petra Červenková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Borocci
1044 Jiří Sýkora SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Borocci
1044 Tomáš Červenka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Borocci
1044 Jana Cervenkova SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Borocci
1044 Jakub Válek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Borocci
1045 Veronika Zagrobová Kráľová SFS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno Ardor Team
1045 Lenka Heczková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ardor Team
1045 Zuzana Kokořová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ardor Team
1045 Peter Gajdoš SFS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno Ardor Team
1045 Vít Skalička SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ardor Team
1045 Zdeněk Heralt SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ardor Team
1046 Lenka Petroušová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Bacily
1046 Adéla Tichá SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Bacily
1046 Barbora Hrstková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Bacily
1046 Věra Čierna SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Bacily
1046 Jana Majerová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Bacily
1046 Zuzana Janštová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Bacily
1047 Pavel Hradílek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1047 Martin Sabela SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1047 Katarína Reguliová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1047 Richard Novobilský SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1047 Kateřina Mazuchová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1047 Radovan Bunganić SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1048 Marie Figarová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pevné Pupky
1048 Hana Křenková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pevné Pupky
1048 Marie Levá SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pevné Pupky
1048 Michaela Přemyslovská SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pevné Pupky
1048 Pavla Řepišťáková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pevné Pupky
1048 Markéta Švrčková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pevné Pupky
1049 Tomasz Suchanek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1049 Alena Golatová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1049 Kateřina Svodobová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1049 Soňa Zapletalová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1049 Vit Roleček SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1049 Romana Adámková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1050 Edita Hrabcova SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno BLEKOMky
1050 Olga Pituchova SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno BLEKOMky
1050 Lucie Sikorová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno BLEKOMky
1050 Barbora Janurová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno BLEKOMky
1050 Magdaléna Szmek SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno BLEKOMky
1050 Kateřina Ondraszková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno BLEKOMky
1051 Andrea Součková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON 6
1051 Veronika Trojková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON 6
1051 Lenka Teglova SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON 6
1051 tomáš míča SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON 6
1051 Pavla Staňková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON 6
1051 Ivona Trojková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON 6
1052 Richard Res SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1052 Lucie Popková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1052 Ondřej Res SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1052 Lucie Resová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1052 Jan Kresta SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1052 Oldřich Res SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1053 Michaela Maňková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1053 Eva Týnová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1053 Kateřina Gřešková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1053 Inge Galiová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1053 Gabriela Konečná SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1053 Magda Stanieková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1054 Marek Škapa SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1054 Ondřej Dominik SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1054 Aleš Miko SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1054 Patrik Pastor SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1054 David Pastor SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1054 Michal Buba SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1055 Stanislava Ryšková Ryšková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Coury
1055 Vanda Srubkova SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Coury
1055 Zuzana Lišková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Coury
1055 Markéta Hamplová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Coury
1055 Hana Kotasová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Coury
1055 Soňa Mohylová Mohylová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běhny a Coury
1056 Milan Ščibráni SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1056 Petr Sládek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1056 Marek Vedlich SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1056 Radek Jurajda SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1056 Tomáš Pokorný SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1056 Aleš Polák SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1057 Veronika Krajíčková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO1
1057 Radomír Tvrdý SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO1
1057 Daniel Klapeť SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO1
1057 David Horuta SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO1
1057 Vojtěch Grycz SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO1
1057 Miroslav Hanzel SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO1
1058 Tomáš Krpec SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Myronské běhny
1058 Arnošt Svoboda SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Myronské běhny
1058 Vítězslav Raszka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Myronské běhny
1058 Petr Podraza SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Myronské běhny
1058 Lenka Mazáčová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Myronské běhny
1058 Marek Prášil SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Myronské běhny
1059 Lucie Králová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno E LINKXáci
1059 Adam Sobanski SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno E LINKXáci
1059 Marek Modlitba SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno E LINKXáci
1059 Jakub Josefus SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno E LINKXáci
1059 David Wojnar SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno E LINKXáci
1059 Roman Banar SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno E LINKXáci
1060 Jaromír Tisoň SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1060 Petr Hubáč SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1060 Karel Golc SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1060 Oto Masnica SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1060 Simona Kotková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1060 Lenka Masnicová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1061 Pavel Chomoucký SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1061 Tereza Benedová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1061 Saverio Ruffo SFS - firemní / smíšená štafeta IT Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1061 Tomáš Stýblo SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1061 Martin Volný SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1061 Petra Javůrková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1062 Petra Olajcová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1062 Jiří Dokoupil SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1062 Jana Chomoucká SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1062 Weronika Flisek SFS - firemní / smíšená štafeta PL Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1062 Pavel Kuzník SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1062 Michaela Dvořáková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1063 Tomáš Huďa SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno PARŤÁCI
1063 Ladislav Chýlek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno PARŤÁCI
1063 Petr Tomeček SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno PARŤÁCI
1063 Tomáš Herman SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno PARŤÁCI
1063 Jiří Bajtek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno PARŤÁCI
1063 Aleš Kukučka SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno PARŤÁCI
1064 Petr Pospíšil SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Moravskoslezský kraj
1064 Katerina Palova SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Moravskoslezský kraj
1064 Gabriela Vysocká SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Moravskoslezský kraj
1064 Karin Vitásková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Moravskoslezský kraj
1064 Michal Hořínek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Moravskoslezský kraj
1064 Natálie Kapcalová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Moravskoslezský kraj
1065 Sylva Sládečková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ostrava běží!!!
1065 Jan Hanáček SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ostrava běží!!!
1065 Hana Fialová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ostrava běží!!!
1065 Zuzana Bajgarová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ostrava běží!!!
1065 David Fiala SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ostrava běží!!!
1065 Markéta Kirmanová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ostrava běží!!!
1066 Lucie Ševčíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno my 213
1066 Stáňa Balnerová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno my 213
1066 Radka Hyklová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno my 213
1066 Antonín Klimša SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno my 213
1066 Pavel Mikula SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno my 213
1066 Nicole Hubíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno my 213
1067 Lucie Olejníčková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun
1067 Klára Daňková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun
1067 Radka Bukovská SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun
1067 Iva Lubojacká SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun
1067 Karolína Píchová SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun
1067 Lucie Honzíková SDD - dámská štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun
1068 Miroslav Kučera SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun Budka
1068 Petr Frýdl SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun Budka
1068 Tomáš Konvičný SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun Budka
1068 Jakub Vlčák SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun Budka
1068 Ivana Chodurová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun Budka
1068 Kamila Klaudová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun Budka
1069 Daniel Filip SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Smíšena Seitl 2
1069 Filip Burda SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Smíšena Seitl 2
1069 Jana ADAMCOVÁ SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Smíšena Seitl 2
1069 Daniel Pastor SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Smíšena Seitl 2
1069 Ondřej Palavský SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Smíšena Seitl 2
1069 Martin Votava SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Smíšena Seitl 2
1070 Barbora Šimečková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lisenshire
1070 Radim Kleis SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lisenshire
1070 Kamila Kleisová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lisenshire
1070 Sofie Kleisová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lisenshire
1070 David Kleis SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lisenshire
1070 Luboš Kleis SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lisenshire
1071 Dana Veveričiková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SPMP Ostrava
1071 Eva Sklenáková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SPMP Ostrava
1071 Andrea Špetíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SPMP Ostrava
1071 Miloš Špetík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SPMP Ostrava
1071 Zdenek Smyčka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SPMP Ostrava
1071 Masnica Oto SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SPMP Ostrava
1072 Petr Zoubek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Nadační fond Petra Zoubka
1072 Šárka Kániová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Nadační fond Petra Zoubka
1072 Vojtěch Zoubek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Nadační fond Petra Zoubka
1072 Matyáš Zoubek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Nadační fond Petra Zoubka
1072 Josef Chodura SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Nadační fond Petra Zoubka
1072 Šárka Zabořilová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Nadační fond Petra Zoubka
1073 Martin Řezáč SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SK Oceláci Ostrava
1073 Eva Horáková Horáková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SK Oceláci Ostrava
1073 Jiří Horák SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SK Oceláci Ostrava
1073 Petra Nevřalová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SK Oceláci Ostrava
1073 Petr Hlavica SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SK Oceláci Ostrava
1073 Michal Nevřala Nevřala SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SK Oceláci Ostrava
1074 Hynek Tyl SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
1074 Michal Pavlorek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
1074 Jakub Veselík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
1074 Radek Pleva SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
1074 Jaroslav Schiller SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
1074 Markéta Giergielová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
1075 Michal Pavlorek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system B
1075 Rostyslav Orlov SFS - firemní / smíšená štafeta UA Uhrazeno eD system B
1075 Jana Drobišová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system B
1075 Petr Slouka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system B
1075 Martin Lukánek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system B
1075 Markéta Giergielová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system B
1076 Robert Šlachta SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
1076 Miroslava Košárková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
1076 Lucie Vašková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
1076 Lucie Holišová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
1076 Jiří Blahuta SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
1076 Martin Baránek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
1077 Marek Pastrňák SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlé šípy Ostrava
1077 David Čmelík SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlé šípy Ostrava
1077 Pavlína Petrášková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlé šípy Ostrava
1077 Daniela Brázdilová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlé šípy Ostrava
1077 Gabriela Sedloňová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlé šípy Ostrava
1077 Jan Brázdil SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlé šípy Ostrava
1078 Radim Jurek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Alma Mater - Šance na život
1078 Radek Mikerásek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Alma Mater - Šance na život
1078 Adam Bernard SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Alma Mater - Šance na život
1078 Aleš Novotný SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Alma Mater - Šance na život
1078 Radek Křenek SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Alma Mater - Šance na život
1078 Petr Filipec SMM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Alma Mater - Šance na život
Robert Šlachta SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
Miroslava Košárková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
Lucie Vašková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
Lucie Holišová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
Jiří Blahuta SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
Martin Baránek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Dobrovolníci Nadačního fondu Pavla Novotného
Denisa Bartoníková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Pavel Ruprecht SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Lukáš Milerský SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Petr Nevřela SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Tomáš Schmied SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Veronika Kramarčíková SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Tereza Konečná SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Petra Schmiedová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Petr Kořínek SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Roman Sladky SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Ondřej Čáp SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Petr Bubník SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno
Lenka Grygarová SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Citi never sleeps!?!
Michal Ott SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Citi never sleeps!?!
Kamil Řemelka SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Citi never sleeps!?!
Radim Laník SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Citi never sleeps!?!
Ivana Lichá SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Citi never sleeps!?!
Lukas Lichy SFS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno Citi never sleeps!?!