Desítka

Startovní číslo Jméno Kategorie Národnost Uhrazeno Název týmu
Manh Hung Tran M10 VN Uhrazeno
Lenka Klíčová Ž10 CZ Uhrazeno
Dominika Kraussová Ž10 CZ Uhrazeno AK SSK Vítkovice
Zuzana Rabiecová Ž10 CZ Uhrazeno Přeci fyzio
Monika Habláková Ž10 SK Uhrazeno KÚČOCHOVI
Hana Legerská Ž10 CZ Uhrazeno SSK Vítkovice
Janusz Karpeta M10 CZ Uhrazeno
Viacheslav Leleko M10 UA Uhrazeno
Katelyn Mehlhaus Ž10 US Uhrazeno
Martin Lukáš M10 CZ Uhrazeno DIAMANT Running Team
Cecilia ONeill Ž10 CA Uhrazeno
Nikol Mojžíšková Ž10 CZ Uhrazeno
David Pastor M10 CZ Uhrazeno
Libor Chlopčík M10 CZ Uhrazeno Sněhuláci Zárubek
Petra Poučová Ž10 CZ Uhrazeno
Martin Kusý M10 CZ Uhrazeno
Veronika Kusa Ž10 CZ Uhrazeno
Pavel Pečinka M10 CZ Uhrazeno Stylepodlahy.cz
Martin Borák M10 CZ Uhrazeno TJ Šumperk
Tuan Minh Do M10 VN Uhrazeno
301 Jonathan Abbott M10 GB Uhrazeno
302 Jan Andrysek M10 CZ Uhrazeno
303 Anna Bahurinská Ž10 SK Uhrazeno MARAS team
304 Michal Bauer M10 CZ Uhrazeno
305 Jozef Bazala M10 SK Uhrazeno Bytca
306 Jan Benbenek M10 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
307 Petr Bilik M10 CZ Uhrazeno
308 Lukáš Bizoň M10 CZ Uhrazeno
309 Eva Blazkova Ž10 CZ Uhrazeno
310 Martina Bobková Ž10 CZ Uhrazeno
311 Michaela Bobková Ž10 CZ Uhrazeno
312 Jaroslav Bochníček M10 CZ Uhrazeno
313 Vendula Bosáková Ž10 CZ Uhrazeno
314 Mária Brandtová Ž10 SK Uhrazeno MARAS team
315 Lukáš Buda M10 CZ Uhrazeno
316 Andrea Budová Ž10 CZ Uhrazeno
317 Anna Burešová Ž10 CZ Uhrazeno adidas runners Prague
318 Kamil Burns M10 CZ Uhrazeno
319 Jana Cervenkova Ž10 CZ Uhrazeno Borocci
320 Viktor Cihlář M10 CZ Uhrazeno BK Skřipov
321 Pavel Cihlář M10 CZ Uhrazeno Běžecký Klub Skřipov
322 Michaela Czeizelová Ž10 CZ Uhrazeno
323 Hana Daříčková Ž10 CZ Uhrazeno
324 Kateřina Davidová Ž10 CZ Uhrazeno
325 Marie Dibakova Ž10 CZ Uhrazeno
326 Petra Dolbová Ž10 CZ Uhrazeno UFI Filters Czech s.r.o.
327 Beáta Dušenková Ž10 CZ Uhrazeno
328 Kateřina Emingerová Ž10 CZ Uhrazeno Nightrun Team
329 Antonín Fak M10 CZ Uhrazeno
330 Markéta Fialová Ž10 CZ Uhrazeno
331 David Flaša M10 CZ Uhrazeno OČKOVÁNÍM K NEMOCI A OTROCTVÍ :-)
332 Ivona Fouskova Ž10 CZ Uhrazeno
333 Jacek Franczak M10 PL Uhrazeno 100MC Polska
334 Sylvie Franková Ž10 CZ Uhrazeno
335 Veronika Frašová Ž10 CZ Uhrazeno
336 Ivana Freharová Ž10 CZ Uhrazeno Night Run Team
337 Nadiia Gerashchenko Ž10 UA Uhrazeno
338 Miroslav Gurecký M10 CZ Uhrazeno Havířov
339 František Halčin M10 CZ Uhrazeno
340 Ivana Halová Ž10 CZ Uhrazeno CRAFT
341 Jiří Hess M10 CZ Uhrazeno
342 Daniela Hidasiová Ž10 CZ Uhrazeno
343 Marek Hiersch M10 CZ Uhrazeno
344 Filip Holotík M10 CZ Uhrazeno
345 Kristína Hricová Ž10 SK Uhrazeno MARAS team
346 Paula Hricová Ž10 SK Uhrazeno MARAS team
347 Kateřina Hrubá Ž10 CZ Uhrazeno
348 Patrik Hrubý M10 CZ Uhrazeno
349 Petra Hubová Ž10 CZ Uhrazeno
350 Dominik Jakubkovič M10 SK Uhrazeno MARAS team
351 Lumír Jasiok M10 CZ Uhrazeno Trek 1324
352 David Jedinak M10 CZ Uhrazeno Ella
353 Łukasz Jędrusik M10 PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
354 Martina Jendželovská Ž10 CZ Uhrazeno
355 Simona Joklová Ž10 CZ Uhrazeno
356 Zdeněk Juris M10 CZ Uhrazeno
357 Patricie Kadlec Lukáčová Ž10 CZ Uhrazeno MARAS team
358 Katarína Kahánková Kahánková Ž10 CZ Uhrazeno
359 Sabina Kamená CZ Uhrazeno #GLADIATORRACETEAM
360 Alois Kamír M10 CZ Uhrazeno Schaumannovka
361 Ivan Karas M10 CZ Uhrazeno AK EZ Kopřivnice
362 Kateřina Klepáčová Ž10 CZ Uhrazeno
363 Šárka Klodova Ž10 CZ Uhrazeno
364 Vojtěch Kofroň M10 CZ Uhrazeno
365 Iwona Kolbut Ž10 PL Uhrazeno Eskadra Krakow
366 Pavol Komár Komár M10 SK Uhrazeno MARAS team
367 Petr Koňárek M10 CZ Uhrazeno
368 Pavla Konečná Ž10 CZ Uhrazeno
369 Dennis Korhout M10 NL Uhrazeno Biothane & ENVI
370 Zofia Kowal Ž10 PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
371 Hanna Kowal PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
372 Slawomir Kozlowski M10 PL Uhrazeno
373 Petr Kozubek M10 CZ Uhrazeno
374 Tomáš Krejčí M10 CZ Uhrazeno Bike Run Polanský
375 Matěj Kristl M10 CZ Uhrazeno
376 Jiří Krištofík M10 CZ Uhrazeno
377 Pavel Krzystek M10 CZ Uhrazeno
378 Hana Křenková Ž10 CZ Uhrazeno
379 Rostislav Křikava M10 CZ Uhrazeno STS Chvojkovice Brod
380 Monika Křižánková Ž10 CZ Uhrazeno
381 Tereza Kubačková Ž10 CZ Uhrazeno
382 Radmila Kubenková Ž10 CZ Uhrazeno
383 Roman Kubica M10 CZ Uhrazeno MS BIKE ACADEMY RACING TEAM
384 Gabriela Kůdelová Ž10 CZ Uhrazeno
385 Martin Kuruc M10 SK Uhrazeno MARAS TEAM
386 Petr Kutěj M10 CZ Uhrazeno Biothane & ENVI
387 Romana Lindovská Ž10 CZ Uhrazeno
388 Zuzana Lippová Ž10 CZ Uhrazeno SK Černé plíce
389 Marián Liščák M10 SK Uhrazeno
390 Adam Liška M10 CZ Uhrazeno Biothane & ENVI
391 Vojtěch Majdloch M10 CZ Uhrazeno
392 Przemyslaw Malinowski M10 PL Uhrazeno
393 Pavel Mališ M10 CZ Uhrazeno Sokol Olomouc
394 Ladislav Maras M10 SK Uhrazeno MARAS team
395 Pavla Marková Ž10 CZ Uhrazeno CRAFT
396 Terézia Medvecková Ž10 SK Uhrazeno MARAS team
397 Josef Mik M10 CZ Uhrazeno Manutan
398 Lukáš Mlýnek M10 CZ Uhrazeno ostravšti cypi
399 Natália Muchová Ž10 SK Uhrazeno
400 Václav Efraim Muller M10 CZ Uhrazeno MA Agile
401 Jana Murarikova Ž10 CZ Uhrazeno 2M
402 Ivana Najdková Ž10 CZ Uhrazeno Marlenka FM
403 Petr Noskievič M10 CZ Uhrazeno
404 Renata Novotná Ž10 CZ Uhrazeno
405 Silvia Odelgová Ž10 SK Uhrazeno MARAS team
406 Barbora Ochmanová Ž10 CZ Uhrazeno FERRIT
407 Petr Olšanský M10 CZ Uhrazeno
408 Josef Orság M10 CZ Uhrazeno Pomalé šípy
409 Radomír Pach M10 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostragva
410 Martina Pavelková Ž10 CZ Uhrazeno
411 Aneta Pavinská Ž10 CZ Uhrazeno
412 Maria Pecuchová Ž10 CZ Uhrazeno
413 Petr Pěčka M10 CZ Uhrazeno
414 Joanna Pinocy-Mańdok Ž10 PL Uhrazeno
415 Martin Podhorný M10 CZ Uhrazeno
416 Ivana Polanská Ž10 CZ Uhrazeno
417 Martin Popek M10 CZ Uhrazeno BK Ludgeřovice
418 Lucie Pospíšilová Ž10 CZ Uhrazeno
419 Michal Přikryl M10 CZ Uhrazeno
420 Lukáš Pšenica M10 CZ Uhrazeno Legendy
421 Eliška Ptašková Ž10 CZ Uhrazeno
422 Dominika Pudełko Ž10 PL Uhrazeno
423 Aleš Rosmanit M10 CZ Uhrazeno BIKE TEAM OPAVA
424 Přemysl Rygel M10 CZ Uhrazeno Děhylov
425 Zuzanna Rząp Ž10 PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
426 Denisa Sivuľková Ž10 SK Uhrazeno MARAS team
427 Karolína Skopalová Ž10 CZ Uhrazeno
428 Nikol Slaninová Ž10 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
429 Ondřej Slováček M10 CZ Uhrazeno 1. SC TEMPISH Vítkovice
430 Pavla Smolková Ž10 CZ Uhrazeno
431 Soren Sondergaard M10 DK Uhrazeno Biothane & ENVI
432 Petr Sourada Sourada CZ Uhrazeno
433 Martin Sourada M10 CZ Uhrazeno
434 Michal Srb M10 SK Uhrazeno
435 Jana Straková Ž10 CZ Uhrazeno
436 Libuše Straková Ž10 CZ Uhrazeno
437 Tomáš Stromský M10 CZ Uhrazeno
438 Janusz Swider M10 PL Uhrazeno Klub Zoltego Podkoszulka
439 Tomáš Sywala M10 CZ Uhrazeno
440 Zdenka Szurmanová Ž10 CZ Uhrazeno
441 Jana Šafaříkova Ž10 CZ Uhrazeno
442 Radek Šindel M10 CZ Uhrazeno lidojedi
443 Eva Šindelová Ž10 CZ Uhrazeno lidojedi
444 Kateřina Šindlářová Ž10 CZ Uhrazeno
445 Lucie Školoudíková Ž10 CZ Uhrazeno CRAFT
446 Peter Šoltys Šoltys M10 CZ Uhrazeno MARAS team
447 Pavel Štefanský M10 CZ Uhrazeno
448 Dana Šubová Ž10 CZ Uhrazeno Zemní práce - autodoprava Šuba
449 Lukáš Turek M10 CZ Uhrazeno
450 Monika Urbančíková Ž10 CZ Uhrazeno
451 Michaela Válková Ž10 CZ Uhrazeno
452 Vit Vavřín M10 CZ Uhrazeno
453 Adam Wollný M10 CZ Uhrazeno FBC Letka
454 Richard Woś M10 CZ Uhrazeno Ostrava
455 Pavel Yezhov M10 BY Uhrazeno Be Runner
456 Iva Zagatová Ž10 CZ Uhrazeno
457 Iveta Zarembová Ž10 CZ Uhrazeno Klub jdeme dál s Petrou
458 Zuzana Zbranková Ž10 CZ Uhrazeno vasepsychiatrie.cz
459 Pavol Zubal M10 SK Uhrazeno MARAS team
460 Vaclav Zupa M10 SK Uhrazeno MARAS team
461 Kateřina Židková Židková Ž10 CZ Uhrazeno Kachna
Lenka Klíčová Ž10 CZ Neuhrazeno
Dominika Kraussová Ž10 CZ Neuhrazeno AK SSK Vítkovice
Hana Kočí Ž10 CZ Neuhrazeno
Jana Hubálková Ž10 CZ Neuhrazeno
Kristýna Otevřelová Ž10 CZ Neuhrazeno Columbia Montrail/ Čeladná
Filip Holotík M10 CZ Neuhrazeno
Pavla Šimčíková Ž10 CZ Neuhrazeno Pavla
Jan Hutin M10 CZ Neuhrazeno
Radomír Pach M10 CZ Neuhrazeno MK Seitl Ostragva
Piotr Krupa M10 PL Neuhrazeno
Kateřina Polášková Ž10 CZ Neuhrazeno AK Emila Zátopka Kopřivnice
Bernard Mrowiec M10 PL Neuhrazeno MKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ
Tomas Blazek M10 CZ Neuhrazeno