1/4 MARATON

Jméno Kategorie Národnost Uhrazeno Název týmu
Miroslava Kohutková Ž10 CZ Uhrazeno Mattoni Freerun Ostrava Komenského sady
Agnieszka Wesoły Ž10 PL Neuhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Marcela Maturová Ž10 CZ Uhrazeno Šneci v běhu
Krzysztof Kubeczko M10 PL Neuhrazeno Katowicki Nordic Walking
Soňa Galoczová Ž10 CZ Neuhrazeno
Soňa Galoczová Ž10 CZ Uhrazeno
pavel fořter M10 CZ Uhrazeno
Katarzyna Bloch Ž10 PL Neuhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Rudolf Hradil M10 CZ Uhrazeno
Roman Konkolský M10 CZ Uhrazeno
Jana Šafaříkova Ž10 CZ Uhrazeno
Izabela Imiołczyk Ž10 PL Neuhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Jarosław Imiołczyk M10 PL Neuhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Marcin Korczyna M10 PL Neuhrazeno
Beata Adamczyk-Nowak Ž10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Beata Krzeszowska Ž10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Barbara Szulc Ž10 PL Uhrazeno MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
Agnieszka Romberg Ž10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Katarzyna Bloch Ž10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Grażyna Lucik Ž10 PL Uhrazeno MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA
Małgorzata Czarnecka Ž10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Wioleta Hekiert Ž10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Agnieszka Wesoły Ž10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Marek Maruszczak M10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Lenka Ročáková Ž10 CZ Uhrazeno Tieto (non) runners
Josef Navrátil M10 CZ Uhrazeno
Izabela Imiołczyk Ž10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Jarosław Imiołczyk M10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Justyna Maruszczak Ž10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Soňa Mácalová CZ Neuhrazeno
Jadwiga Krochmalska Ž10 PL Uhrazeno Miechowicka Grupa Biegowa
Petr Bytomský M10 CZ Uhrazeno
Tereza Frňková Ž10 CZ Uhrazeno
Petra Olajcová Ž10 CZ Uhrazeno Šneci v běhu
Martina Bobková Ž10 CZ Neuhrazeno
Jaroslava Kněžíková Ž10 CZ Neuhrazeno Šneci v běhu
lumír Šimeček M10 CZ Uhrazeno
Martina Petrová Ž10 CZ Neuhrazeno
Lucie Roudenská Ž10 CZ Neuhrazeno
Tomáš Cienik M10 CZ Neuhrazeno
Radek Linhart M10 CZ Uhrazeno Best of GyPri
Tomáš Cienik M10 CZ Neuhrazeno
Tomáš Cienik M10 CZ Uhrazeno
Pavel Krzystek M10 CZ Uhrazeno
Rostislav Ďuriš M10 CZ Uhrazeno Dami
Kristýna Pavlicová Ž10 CZ Uhrazeno
Lucie Pešková Ž10 CZ Uhrazeno
Monika Holišová M10 CZ Uhrazeno FAJNA PARTYJA Z OVY
Stanislav Holiš M10 CZ Uhrazeno FAJNA PARTYJA Z OVY
Adéla Viktoříková Ž10 CZ Uhrazeno
Aleš Aujezdský M10 CZ Uhrazeno Best of Gypri
Lenka Kučerová Ž10 CZ Uhrazeno
Martina Ponížilová Ž10 CZ Uhrazeno Medičky kočičky
Kamil Holenda M10 CZ Uhrazeno AWT REKULTIVACE
Markéta Holendová M10 CZ Uhrazeno TabataTeam Brušperk
Michaela Kadlecová Ž10 CZ Neuhrazeno Mikaela
Gabriela Trojková CZ Uhrazeno
Lucie Trojková Ž10 CZ Uhrazeno
Bohuslava Krůzová Ž10 CZ Uhrazeno Krůzovky
Kateřina K Ž10 CZ Uhrazeno
Barbora Beránková Ž10 CZ Uhrazeno
Maria Pecuchová Ž10 CZ Uhrazeno
Zdeněk Jendřejčík CZ Neuhrazeno
Lucie Huspeková Ž10 CZ Uhrazeno
Veronika Prokopová CZ Neuhrazeno Ostrava Svinov
Drahoslav Gurský M10 CZ Uhrazeno Šabata runners
Romana Mozgová Ž10 CZ Uhrazeno
Martina Pospíšilová Ž10 CZ Uhrazeno
Štěpánka Smyčková Ž10 CZ Neuhrazeno
Denisa Samiecova M10 CZ Neuhrazeno