ŠTAFETY 6x6

Startovní číslo Jméno Kategorie Národnost Uhrazeno Název týmu
Tomáš Martinek SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Manutan
Josef Mik SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Manutan
Tomáš Janovský SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Manutan
Radim Wojkowský SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Manutan
František Zaydlar SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Manutan
Jaroslav Kubica SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Manutan
Tereza Kiková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Holky z Moravy
Barbora Zdunková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Holky z Moravy
Karin Sýkorová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Holky z Moravy
Věra Svačinová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Holky z Moravy
Nikol Gutlerova SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Holky z Moravy
Petra Svačinová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Holky z Moravy
Radek Pleva SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
Josef Tyl SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
Marek Tyl SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
Hynek Tyl SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
Martin Jež SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
Markéta Giergielová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system A
Milan Bezstarosti SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system B
Jana Drobišová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system B
Jakub Wita SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system B
Martin Lukánek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system B
Jakub Veselík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system B
Michal Hrbek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno eD system B
1001 Kamila Marešová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JAXEMA ČIPEKA
1001 Markéta Masopustová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JAXEMA ČIPEKA
1001 Xenie Sošková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JAXEMA ČIPEKA
1001 Jana Hermanová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JAXEMA ČIPEKA
1001 Jana Polášková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JAXEMA ČIPEKA
1001 Petr Sněhota SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JAXEMA ČIPEKA
1002 Dominika Bublikova SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1002 Věra Richterová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1002 Hana Laciková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1002 Anna Slívová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1002 Veronika Pavlíčková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1002 Martina Mazáčová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1003 Martin Cigánek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1003 LIbor Richterová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1003 Pavel Slíva SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1003 Denis Neuwirth SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1003 Martina Mazáčová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1003 David Hanke SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pomalé šípy
1004 Petra Hejsková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Šestka v běhu
1004 Jana Prokopovičová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Šestka v běhu
1004 Anna Krainová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Šestka v běhu
1004 Milena Partyková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Šestka v běhu
1004 Andrea Revendová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Šestka v běhu
1004 Lada Glosmanová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Šestka v běhu
1005 Petra Kalakayová SS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno RUNaři
1005 Táňa Štverková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNaři
1005 Martin Jedlička SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNaři
1005 Jan Horák SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNaři
1005 Lukáš Haltof SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNaři
1005 Tereza Budzelová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RUNaři
1006 Pavlína pěknicová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno "BITOFKA"
1006 Marek Plinta SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno "BITOFKA"
1006 Zuzana Židková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno "BITOFKA"
1006 Jiří Lupečka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno "BITOFKA"
1006 Martina Voláková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno "BITOFKA"
1006 Jana Pánková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno "BITOFKA"
1007 Daniela Durajová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1007 Sabina Talacková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1007 Jiří Platzek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1007 Zbyněk Baláž SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1007 Rostislav Řeha SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1007 Barbora Kopcová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1008 Rozina Šmahlíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BO ! Bolavé záda
1008 Eva Strýčková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BO ! Bolavé záda
1008 Markéta Drobíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BO ! Bolavé záda
1008 Petra Papalová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BO ! Bolavé záda
1008 Michal Kavík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BO ! Bolavé záda
1008 Martina Martynková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BO ! Bolavé záda
1009 Taťána Wajs SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1009 Pavel Hrnčíř SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1009 Tomáš Bečka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1009 Dominika Brunová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1009 Eva Radová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1009 Helena Fridrichová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pop Academy
1010 Richard Čermák SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Vítkovice
1010 Adriana Kosmáková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Vítkovice
1010 Dalibor Pudich SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Vítkovice
1010 Lucie Herzová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Vítkovice
1010 Roman Martinák SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Vítkovice
1010 Robert Šimek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Vítkovice
1011 Veronika Zagrobová Kráľová SS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno Ardor Team
1011 Lenka Heczková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ardor Team
1011 Zuzana Kokořová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ardor Team
1011 Vladimír Janovský SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ardor Team
1011 Peter Gajdoš SS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno Ardor Team
1011 Zdeněk Heralt SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ardor Team
1012 Jan Bednařík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rybízci
1012 Ondřej Brett SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rybízci
1012 Peter Ondrka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rybízci
1012 Magdaléna Tkačíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rybízci
1012 Jan Holec SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rybízci
1012 Marcela Bednaříková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rybízci
1013 Martin Ručka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SMS
1013 Martin Svoboda SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SMS
1013 Hynek Svoboda SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SMS
1013 Václav Waloszek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SMS
1013 Stanislav Záleský SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SMS
1013 Iveta Rašková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno SMS
1014 Vítězslav Raszka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1014 Lenka Mazáčová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1014 Tomáš Krpec SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1014 Petr Podraza SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1014 Marek Prášil SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1014 Arnošt Svoboda SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno
1015 Vit Roleček SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1015 Kateřina Svodobová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1015 Aneta Kaluža Klimešová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1015 Alena Golatová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1015 Kristýna Josková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1015 Romana Adámková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Lemry z NDM
1016 Iveta Černáková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JORDY TEAM
1016 Dagmar Jordánová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JORDY TEAM
1016 Adéla Černá SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JORDY TEAM
1016 Aneta Sroková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JORDY TEAM
1016 Silvie Doležalová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JORDY TEAM
1016 Filip Jordán SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JORDY TEAM
1017 Šárka Plintová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno INTENZIVCI
1017 Ivana Linterová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno INTENZIVCI
1017 Kryštof Mareček SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno INTENZIVCI
1017 Michal Pajak SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno INTENZIVCI
1017 Denis Jasiok SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno INTENZIVCI
1017 Marie Němcová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno INTENZIVCI
1018 Tomas Kuluris SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CHRONIGANG
1018 Anna Kobzanová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CHRONIGANG
1018 Lucie Vašková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CHRONIGANG
1018 Gabriela Krhovjáková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CHRONIGANG
1018 Dalibor Nytra SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CHRONIGANG
1018 Pavel Ondráček SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno CHRONIGANG
1019 Ondřej Dobrozemský SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 1
1019 Marek Kolář SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 1
1019 Ján Jakubec SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 1
1019 Vojtěch Kartuš SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 1
1019 Ada Černý SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 1
1019 Roman Vařeka SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 1
1020 Jakub Lisník SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 2
1020 Pavel Tač SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 2
1020 David Padých SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 2
1020 Jan Homola SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 2
1020 Markéta Němcová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 2
1020 Michal Gavlík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run NAM Run - tým 2
1021 Barbora Fajová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ZBLITÉ SOCKY
1021 Tomáš Bartonec SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ZBLITÉ SOCKY
1021 Lenka Marušáková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ZBLITÉ SOCKY
1021 Zuzana Matulová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ZBLITÉ SOCKY
1021 Kristián Zigmund SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ZBLITÉ SOCKY
1021 Iveta Prokopová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ZBLITÉ SOCKY
1022 Jitka Červenková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Poruba v běhu
1022 Pavlína Polášková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Poruba v běhu
1022 Ivana Horáková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Poruba v běhu
1022 Pavlína Macháčová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Poruba v běhu
1022 Kristýna Špačková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Poruba v běhu
1022 Zuzana Moldříková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Poruba v běhu
1023 Martina Prochazkova SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1023 Jana Kilarova SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1023 Iva Sýkorová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1023 Iva Kondasová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1023 Lucie Matlochová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1023 Jarmila Gavlíková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Seitlovské šelmy
1024 Lucie Šofrová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1024 Blanka Kučerová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1024 Lenka Stará SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1024 Markéta Schusterová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1024 Simona Šofrová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1024 Petra Březovská SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Hošťandy
1025 Blanka Studená SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OKDoly
1025 Petr Hanzlík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OKDoly
1025 Pavel Jílek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OKDoly
1025 Martin Straka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OKDoly
1025 Erich Neugebauer SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OKDoly
1025 Roman Mynarz SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OKDoly
1026 Hana Zajíčková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Kočky z Interny
1026 Zdena Bednářová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Kočky z Interny
1026 Simona Žárská SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Kočky z Interny
1026 Charlotte Rozumová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Kočky z Interny
1026 Nikol Cieslarová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Kočky z Interny
1026 Simona Bojtošová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Kočky z Interny
1027 monika barčová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Holky z Interny
1027 Bohdana Břegová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Holky z Interny
1027 Renáta Čápová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Holky z Interny
1027 Lubica Čížová SZ - dámská štafeta SK Uhrazeno Holky z Interny
1027 Zuzana Ždánská SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Holky z Interny
1027 Andrea Jašková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Holky z Interny
1028 Aleš Haltof SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RTG světlušky
1028 Tomáš Haltof SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RTG světlušky
1028 Lukáš Konečný SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RTG světlušky
1028 David Mastalerz SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RTG světlušky
1028 Magdaléna Hřivňáková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RTG světlušky
1028 Eva Tomečková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RTG světlušky
1029 Veronika Kozakovičová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno KÚČOCHovi
1029 Dominika Gedeonová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno KÚČOCHovi
1029 Jan Šrubař SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno KÚČOCHovi
1029 Tereza Lubojacká SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno KÚČOCHovi
1029 Markéta Cigánková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno KÚČOCHovi
1029 Arnošt Onderka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno KÚČOCHovi
1030 YuGi Michálka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BĚHNY
1030 Roman Pavelek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BĚHNY
1030 Jarmila Pavelková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BĚHNY
1030 Pavlína Kellnerová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BĚHNY
1030 Tereza Kellnerová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BĚHNY
1030 Lenka Peterková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno BĚHNY
1031 Iveta Skibová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno FNO - Klinika dětského lékařství
1031 Petra Šestáková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno FNO - Klinika dětského lékařství
1031 Ondřej Hrubý SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno FNO - Klinika dětského lékařství
1031 Kateřina Woznicová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno FNO - Klinika dětského lékařství
1031 Alena Kurasová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno FNO - Klinika dětského lékařství
1031 Peter Kordoš SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno FNO - Klinika dětského lékařství
1032 Markéta Řehová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1032 Roman Madeja SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1032 Jana Kozubková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1032 Lucie Mračková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1032 Adéla Štandlová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1032 Aneta Pavínská SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno TALIbánci
1033 Jaromír Tisoň SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1033 Petr Hubáč SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1033 Karel Golc SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1033 Silvie Slischková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1033 Simona Kotková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1033 Lenka Masnicová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MP Krásno
1034 Jan Kratochvíl SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LIBERTY Ostrava
1034 Kateřina Kratochvílová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LIBERTY Ostrava
1034 Blanka Plevová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LIBERTY Ostrava
1034 Josef Vido Vido SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LIBERTY Ostrava
1034 Zbynek Najvert SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LIBERTY Ostrava
1034 Roman Sladký SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LIBERTY Ostrava
1035 Tereza Popovičová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fakultní lazaretníci
1035 Vít Dastík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fakultní lazaretníci
1035 Dominik Plášek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fakultní lazaretníci
1035 Kateřina Latková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fakultní lazaretníci
1035 Lukáš Krška SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fakultní lazaretníci
1035 Ondřej Krejčí SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fakultní lazaretníci
1036 Eva Havránková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Geny v běhu
1036 Petra Kuhnová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Geny v běhu
1036 Markéta Bednářová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Geny v běhu
1036 Lucie Šidlíková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Geny v běhu
1036 Valentyna Funioková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Geny v běhu
1036 Andrea Sochová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Geny v běhu
1037 Tereza Hulínová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Dream (Taq) tým
1037 Lucie Faldynová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Dream (Taq) tým
1037 Sylwia Rečková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Dream (Taq) tým
1037 Denisa Weiser Drozdková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Dream (Taq) tým
1037 Martina Peřinová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Dream (Taq) tým
1037 Petra Porubová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Dream (Taq) tým
1038 Jana Indráková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Lenochodi na tripu
1038 Veronika Hrabcová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Lenochodi na tripu
1038 Simona Guziurová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Lenochodi na tripu
1038 Petra Cibulková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Lenochodi na tripu
1038 Petra Tvrdá SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Lenochodi na tripu
1038 Lucie Fialová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno FNO-Lenochodi na tripu
1039 René Urbanec SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RSI Team
1039 Tereza Ekrtová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RSI Team
1039 Pavol Švec SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RSI Team
1039 Simona Němcová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RSI Team
1039 Jozef Kovalčík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RSI Team
1039 Karolína Lečbychová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RSI Team
1040 Simona Polášková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ztracená generace
1040 Karolína Hřebáčková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ztracená generace
1040 Martina Nováčková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ztracená generace
1040 Jozef Šulhin SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ztracená generace
1040 Silvie Lepiařová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ztracená generace
1040 Michaela Masárová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ztracená generace
1041 Magdalena Svobodová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORL mix
1041 Eliška Maršíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORL mix
1041 Tomáš Mimra SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORL mix
1041 Eva Čížková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORL mix
1041 Monika Debnárová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORL mix
1041 Katarína Fedorová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno ORL mix
1042 Veronika Florčíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Valimzakarim
1042 Štěpánka Smyčková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Valimzakarim
1042 Dalibor Jehlář SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Valimzakarim
1042 Isufi Fikret SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Valimzakarim
1042 Kateřina Točoňová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Valimzakarim
1042 Kristýna Křenková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Valimzakarim
1043 Veronika Lhotská SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Tchoři
1043 Lucie Koválová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Tchoři
1043 Pavlína Krayzlová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Tchoři
1043 Tereza Ličková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Tchoři
1043 Miroslav Slivka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Tchoři
1043 Jana Mikesková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Tchoři
1044 Ladislav Sliž SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Linde
1044 Jakub Demel SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Linde
1044 Marek Kaczmarczyk SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Linde
1044 Daniil Tarassov SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Linde
1044 Jakub Štěrba SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Linde
1044 Marcela Liberdova SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Linde
1045 Roman Král SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běžci
1045 David Míka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běžci
1045 Ondřej Bortel SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běžci
1045 Ludmila Hranická SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běžci
1045 Markéta Strouhalová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běžci
1045 Nathaly Al-Awa SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Běžci
1046 Kateřina Andelová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1046 Alena Krnáčová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1046 Pavlína Kušnierová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1046 Olga Michnová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1046 Natálie Plíhalová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1046 Dominik Štěpán SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Statimovky
1047 Kristýna Velecká SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Echolálie
1047 David Škrda SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Echolálie
1047 Miroslav Filo SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Echolálie
1047 Michaela Králová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Echolálie
1047 Jan Vober SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Echolálie
1047 Eliška Hrabalová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Echolálie
1048 Michal Koubek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1048 Martina Repčíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1048 Dominika Bártková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1048 Anna Kurková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1048 Ondřej Polách SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1048 Michal Březík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ježkovy voči
1049 Dominik Skupin SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1049 Adam Horák SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1049 Táňa Siňárová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1049 Zdeněk Guřan SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1049 Gabriela Ficková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1049 Katerina Fešarová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Hobíci
1050 Jan Andrejko SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1050 Anna Šilarová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1050 Eva Václavíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1050 Filip Čavoj SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1050 Tereza Kopecká SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1050 Filip Hromádka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Fyzio - Profíci
1051 Aneta Gottwaldová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1051 Michaela Thomasová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1051 Lukáš Spac SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1051 Jan Fišer SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1051 Natálie Grobelná SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1051 Lenka Krupová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno COVIL
1052 Tomáš Grézl SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 1
1052 Janula Stromská SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 1
1052 Jan Václavík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 1
1052 Klára Musiolová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 1
1052 Josef Laštůvka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 1
1052 Jiri Plasek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 1
1053 Jakub Šyler SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 2
1053 Hana Hladíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 2
1053 Eva Kapsová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 2
1053 Jiří Pudich SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 2
1053 Jana Petrová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 2
1053 Tomáš Adamik SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Srdcaři 2
1054 Tereza Paračková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Martin a jeho gazely
1054 Martin Palička SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Martin a jeho gazely
1054 Klára Palarčíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Martin a jeho gazely
1054 Alena Sobková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Martin a jeho gazely
1054 Petra Hodulová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Martin a jeho gazely
1054 Iva Landecká SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Martin a jeho gazely
1055 Ivana Golisová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Adam a jeho gazely
1055 Eva Pinčáková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Adam a jeho gazely
1055 Nela Němčicová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Adam a jeho gazely
1055 Natálie Stieberová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Adam a jeho gazely
1055 Marie Smetanová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Adam a jeho gazely
1055 Adam Chlopčík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Adam a jeho gazely
1056 Hana Bártková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RENTGENI
1056 Tomáš Jonszta SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RENTGENI
1056 Lucie Czerná SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RENTGENI
1056 Rudolf Karas SS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno RENTGENI
1056 Kateřina Křivánková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RENTGENI
1056 Michaela Hrdličková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RENTGENI
1057 David Koutný SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LEVETIRACETAM
1057 Nikol Kobieluszová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LEVETIRACETAM
1057 Beáta Kuljovská SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LEVETIRACETAM
1057 Hana Hasalíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LEVETIRACETAM
1057 Jakub Jísl SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LEVETIRACETAM
1057 Kateřina Pytlíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LEVETIRACETAM
1058 Jana Slonková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno HEMIPARÉZY
1058 Martin Roubec SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno HEMIPARÉZY
1058 Romana Hrdličková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno HEMIPARÉZY
1058 Eva Dušková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno HEMIPARÉZY
1058 Jana Lichá SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno HEMIPARÉZY
1058 Veronika Sirková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno HEMIPARÉZY
1059 Pavel Hradílek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1059 Martin Sabela SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1059 Richard Novobilský SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1059 Zuzana Hanzelková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1059 Radovan Bunganić SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1059 Vojtěch Horák SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Synapse
1060 Karin Kurtová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Neuroni
1060 Tereza Marulevová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Neuroni
1060 Katarina Kocúreková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Neuroni
1060 Radim Píža SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Neuroni
1060 Šárka Koňařová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Neuroni
1060 Lucie Golasovská SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Neuroni
1061 Radomír Tvrdý SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO
1061 David Horuta SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO
1061 Tomáš Němec SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO
1061 Klára Pavelcová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO
1061 Veronika Krajíčková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO
1061 Martin Vlach SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Ajty FNO
1062 Martin Haft SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Sluno
1062 Irena Nováková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Sluno
1062 Miroslav Krupa SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Sluno
1062 Jan Václavík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Sluno
1062 Petr Feichtinger SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Sluno
1062 Eva Lampartová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Sluno
1063 Gabriela Havlová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni 22
1063 Klára Bajerová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni 22
1063 Martin Havel SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni 22
1063 Simona Bobková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni 22
1063 Jakub Mrózek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni 22
1063 Kamil Bukovanský SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Pozitroni 22
1064 Markéta Bieláková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Akutky
1064 Ludmila Muroňová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Akutky
1064 Klára Lančová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Akutky
1064 Markéta Skoková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Akutky
1064 Klára Mokrošová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Akutky
1064 Markéta Omachtová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Akutky
1065 Jernej Činč SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Not Fast but Curious
1065 David Adamczyk SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Not Fast but Curious
1065 Piotr Oprocha SS - firemní / smíšená štafeta PL Uhrazeno Not Fast but Curious
1065 Karel Fiala SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Not Fast but Curious
1065 Vojtěch Molek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Not Fast but Curious
1065 Zahra Alijani SS - firemní / smíšená štafeta IR Uhrazeno Not Fast but Curious
1066 Václav Smékal SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1066 Dominika Pavelcová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1066 Nikol Hrubá SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1066 Denisa Škůrková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1066 Hector Perez SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1066 Eva Petrželková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1067 Matej Hanulík SS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno DentalScope
1067 Van Anh Nguyen SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1067 Helena Kopelová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1067 Adam Kotula SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1067 Jan Pavlík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1067 Eliška Smékalová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno DentalScope
1068 Andrea Garguláková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Zvířata z PřF
1068 Lucia Hýllová SS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno Zvířata z PřF
1068 Veronika Labajová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Zvířata z PřF
1068 Vladislava Majnušová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Zvířata z PřF
1068 Michal Richtář SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Zvířata z PřF
1068 Eva Bílková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Zvířata z PřF
1069 Michaela Maňková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1069 Kateřina Gřešková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1069 Monika Holišová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1069 Věra Škorňáková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1069 Jana Chylová SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1069 Magda Stanieková SZ - dámská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1070 Barbara Holšánová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LINUX fičí !!!
1070 Tomáš Novosad SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LINUX fičí !!!
1070 Ondřej Vala SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LINUX fičí !!!
1070 Nikola Ciprich SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LINUX fičí !!!
1070 Josef Nagy SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LINUX fičí !!!
1070 Radim Pientka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno LINUX fičí !!!
1071 Radomír Seďa SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlonožky
1071 Jan Humpolík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlonožky
1071 Alexandr Termer SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlonožky
1071 Radan Elischer SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlonožky
1071 Ivana Slípková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlonožky
1071 Veronika Štěpánková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Rychlonožky
1072 Adriana Kubisová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Děkan a mlynářky OU
1072 Kamila Hýbnerová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Děkan a mlynářky OU
1072 Lucie Holubová Holubová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Děkan a mlynářky OU
1072 Jan Hradecký SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Děkan a mlynářky OU
1072 Markéta Slivková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Děkan a mlynářky OU
1072 Jana Pająk SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Děkan a mlynářky OU
1073 Zuzana Lišková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kobry a Zajíčci
1073 Vanda Srubkova SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kobry a Zajíčci
1073 Soňa Mohylová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kobry a Zajíčci
1073 Roman Mohyla SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kobry a Zajíčci
1073 Stanislava Ryšková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kobry a Zajíčci
1073 Richard Srubek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Kobry a Zajíčci
1074 Lucie Resová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1074 Kamila Resová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1074 Ondřej Res SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1074 Richard Res SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1074 Jan Kresta SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1074 Oldřich Res SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Chlonoto
1075 David Hanke SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno AKEZ Kopřivnice
1075 Radek Raška SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno AKEZ Kopřivnice
1075 Michal Mazáč SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno AKEZ Kopřivnice
1075 Tomáš Valentík SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno AKEZ Kopřivnice
1075 Milan Sochor SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno AKEZ Kopřivnice
1075 David Mikala SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno AKEZ Kopřivnice
1076 Filip Varga SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RBP, zdravotní pojišťovna
1076 Petra Kopřivová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RBP, zdravotní pojišťovna
1076 Pavel Mikula SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RBP, zdravotní pojišťovna
1076 Ivana Zbořilová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RBP, zdravotní pojišťovna
1076 Antonín Klimša SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RBP, zdravotní pojišťovna
1076 Tomáš Hruda SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno RBP, zdravotní pojišťovna
1077 David Zahradník SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Katedra studií lidského pohybu
1077 Roman Minárik SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Katedra studií lidského pohybu
1077 Markéta Rygelová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Katedra studií lidského pohybu
1077 Jaroslav Uchytil SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Katedra studií lidského pohybu
1077 Daniel Jandačka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Katedra studií lidského pohybu
1077 Barbora Kaštovská SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Katedra studií lidského pohybu
1078 Peter Mikláš SS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno JobAir One
1078 Samuel Kment SS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno JobAir One
1078 Tamara Kučová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JobAir One
1078 Richard Ševčík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JobAir One
1078 Kristián Hrouz SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JobAir One
1078 Vojtěch Kudla SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JobAir One
1079 Jakub Hanák SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno JobAir Gilas
1079 William Mangahas SM - mužská štafeta PH Uhrazeno JobAir Gilas
1079 Frederick Villena SM - mužská štafeta PH Uhrazeno JobAir Gilas
1079 Batoctoy Blez SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno JobAir Gilas
1079 Patriarca Roldan SM - mužská štafeta PH Uhrazeno JobAir Gilas
1079 Cherub Jumawan SM - mužská štafeta PH Uhrazeno JobAir Gilas
1080 Petr Kočan SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno JobAir Two
1080 Vlastimil Horák SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno JobAir Two
1080 Aliaksander Khilevich SM - mužská štafeta UA Uhrazeno JobAir Two
1080 Yaraslau Melekhavets SM - mužská štafeta UA Uhrazeno JobAir Two
1080 Renz Louie Guevara SM - mužská štafeta PH Uhrazeno JobAir Two
1080 John Carlo Dalluay SM - mužská štafeta PH Uhrazeno JobAir Two
1081 Tomáš Balent SS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno JobAir Rummers
1081 Tomáš Janků SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JobAir Rummers
1081 Vít Šlahora SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JobAir Rummers
1081 Anna Šrámková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JobAir Rummers
1081 Mojmír Tomeček SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JobAir Rummers
1081 Martin Přemyslovský SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno JobAir Rummers
1082 Jan Wojčík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mlýnek Runners
1082 Lucie Wojčíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mlýnek Runners
1082 Milan Dudek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mlýnek Runners
1082 Vladan Šurík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mlýnek Runners
1082 Dominika Davidová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mlýnek Runners
1082 Adéla Davidová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Mlýnek Runners
1083 Veronika Trojková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON tým
1083 Andrea Součková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON tým
1083 Martina Sikorová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON tým
1083 Jaroslav Lampa SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON tým
1083 Lenka Pásztorová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON tým
1083 Ivona Trojková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno NEON tým
1084 Aneta Pálmaiová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno lidi ze stanice ZOOU
1084 Lucie Honzíková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno lidi ze stanice ZOOU
1084 Pavlína Baranová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno lidi ze stanice ZOOU
1084 Lenka Tichá SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno lidi ze stanice ZOOU
1084 Lenka Flasarová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno lidi ze stanice ZOOU
1084 Michal Martinásek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno lidi ze stanice ZOOU
1085 Marek Tošenovjan SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1085 Michal Damek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1085 Jakub Crhán SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1085 Vladislav Tytko SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1085 Kamil Škrobánek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1085 Lenka Najvertová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Dopravoprojekt Ostrava, a.s.
1086 Vlastimil Nemec SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run for RUBIX
1086 Tomas Asszonyi SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run for RUBIX
1086 Jakub Nohavica SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run for RUBIX
1086 Marek Hlavatý SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run for RUBIX
1086 Petr Sourada Sourada SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run for RUBIX
1086 Katerina Masopustova SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Run for RUBIX
1087 Miroslav Kupčík SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1087 Tomáš Navrátil SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1087 Ivo Mišurec SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1087 Jaroslav Budyn SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1087 Roman Škorňák SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1087 Milan Ščibráni SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno Běžci sobě
1088 Tomáš Stýblo SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1088 Petra Olajcová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1088 Jiří Dokoupil SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1088 Jana Chomoucká SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1088 Eliška Honková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1088 Radomíra Haluzová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Janáčkova filharmonie
1089 Daniel Filip SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1089 Aleš Miko SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1089 Marek Škapa SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1089 Vítězslav Prášil SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1089 Jan Fousek SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1089 Ondřej Dominik SM - mužská štafeta CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
1090 Alžběta Pavlisková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1090 Petra Bernfeldová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1090 David Grendysa SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1090 Daniel Horváth SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1090 Daniel Filip SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1090 Zdeněk Hübner SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno OSTRAVAK
1091 Josef Laža SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MAPPA
1091 Andrej Hurta SS - firemní / smíšená štafeta SK Uhrazeno MAPPA
1091 Tomáš Zetek SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MAPPA
1091 Eliška Hejnyšová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MAPPA
1091 Marek Krumnikl SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MAPPA
1091 Nikola Holásková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno MAPPA
1092 Józef Chmurzyński SM - mužská štafeta PL Uhrazeno T.S. Opatrunki Toruń
1092 Robert Kmieciak SM - mužská štafeta PL Uhrazeno T.S. Opatrunki Toruń
1092 Bartosz Wiligalski SM - mužská štafeta PL Uhrazeno T.S. Opatrunki Toruń
1092 Wojciech Świderek SM - mužská štafeta PL Uhrazeno T.S. Opatrunki Toruń
1092 Witold Orcholski SM - mužská štafeta PL Uhrazeno T.S. Opatrunki Toruń
1092 Radosław Lewandowski SM - mužská štafeta PL Uhrazeno T.S. Opatrunki Toruń
1093 Radim Laník SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Citi never sleeps
1093 Jáchym Řemelka SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Citi never sleeps
1093 Ivana Lichá SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Citi never sleeps
1093 Ondřej Lichy SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Citi never sleeps
1093 Michal Ott SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Citi never sleeps
1093 Lukas Lichy SS - firemní / smíšená štafeta CZ Uhrazeno Citi never sleeps
David Padých SM - mužská štafeta CZ Neuhrazeno Run NAM Run - tým 1
Jan Homola SM - mužská štafeta CZ Neuhrazeno Run NAM Run - tým 1
Ján Jakubec SM - mužská štafeta CZ Neuhrazeno Run NAM Run - tým 1
Dominika Pavelcová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno DentalScope
Jakub Lisník SM - mužská štafeta CZ Neuhrazeno Run NAM Run - tým 1
Václav Smékal SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno DentalScope
Vojtěch Kartuš SM - mužská štafeta CZ Neuhrazeno Run NAM Run - tým 1
Nikol Hrubá SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno DentalScope
Roman Vařeka SM - mužská štafeta CZ Neuhrazeno Run NAM Run - tým 1
Eva Petrželková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno DentalScope
Denisa Škůrková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno DentalScope
Hector Perez SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno DentalScope
Matej Hanulík SS - firemní / smíšená štafeta SK Neuhrazeno DentalScope
Iveta Černáková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno JORDY TEAM
Van Anh Nguyen SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno DentalScope
Dagmar Jordánová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno JORDY TEAM
Adam Kotula SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno DentalScope
Adéla Černá SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno JORDY TEAM
Helena Kopelová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno DentalScope
Aneta Sroková SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno JORDY TEAM
Jan Pavlík SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno DentalScope
Silvie Doležalová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno JORDY TEAM
Eliška Smékalová SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno DentalScope
Filip Jordán SS - firemní / smíšená štafeta CZ Neuhrazeno JORDY TEAM