1/2 MARATON

Startovní číslo Jméno Kategorie Národnost Uhrazeno Název týmu
Michaela Říhová Ž30 CZ Uhrazeno Bláznova cesta
Bartosz Tochowicz M50 PL Uhrazeno
Jana Gregorová Ž40 CZ Uhrazeno Running zone Brno
Mateusz Majcherczyk M30 PL Uhrazeno
Dominik Pluskal M30 CZ Uhrazeno
Daniel Petrigalla M30 CZ Uhrazeno
Sabina Nováková Ž30 CZ Uhrazeno
Gabriela Dostálová Ž30 CZ Uhrazeno
Dominik Gawlas M40 PL Uhrazeno TJ Jakal Karvina
Marian Tichý M30 CZ Uhrazeno M&M Barbershop
Pavel Macák M50 CZ Uhrazeno Babylonbike
Lenka Jurajdová Ž40 CZ Uhrazeno Běžci sobě
Jaroslav Dojcsar M30 CZ Uhrazeno El Risitas
Filip Poslední M30 CZ Uhrazeno El Risitas
Petr Habrlant M30 CZ Uhrazeno Optika VH
Maciej Kamiński M30 PL Uhrazeno
David Gahler M30 CZ Uhrazeno Bude guláš?
Radek Linhart M30 CZ Uhrazeno
Radomír Navrátil M30 CZ Uhrazeno
Ladislav Chýlek M40 CZ Uhrazeno Mattoni freerun
Petr Blahovec M40 CZ Uhrazeno
Tomasz Czajka M40 PL Uhrazeno
Witold Janiec M50 PL Uhrazeno
Marta Gruszecka Ž30 PL Uhrazeno Pędziwiatry na animuszu
Ryszard Kąkol M60 PL Uhrazeno Pędziwiatry na animuszu
Roman Kocur M50 CZ Uhrazeno Radvanice
Ivana Fuxová Ž50 CZ Uhrazeno
601 EDDAOURI ABDELMAJID M30 MA Uhrazeno
602 Zdeněk Adamec M70 CZ Uhrazeno Studénka
603 Richard Adametz M50 CZ Uhrazeno
604 Łukasz Anyż M40 PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
605 Radek Artim M50 CZ Uhrazeno BK Ludgeřovice
606 VENESSA ASACHA AYWA Ž30 KE Uhrazeno Eldomax sports
607 HENRYK BALCAREK M40 PL Uhrazeno
608 Michal Balik M30 CZ Uhrazeno GTM
609 Marcel Balner M50 CZ Uhrazeno FN Ostrava
610 Marek Barát M30 CZ Uhrazeno
611 MATTIA BARBAGLIO M30 IT Uhrazeno WE ARE RUNNERS A.S.D.
612 Anna Basa-Anyż Ž40 PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
613 Konrad Bebak M30 PL Uhrazeno ZEMBRZYCE TEAM
614 Roman Bebak M60 PL Uhrazeno ZEMBRZYCE TEAM
615 Petr Becicka M60 CZ Uhrazeno Hal3000
616 Radim Bednář M30 CZ Uhrazeno
617 Richard Bednář M30 CZ Uhrazeno
618 Ondřej Beneš M30 CZ Uhrazeno MA Agile
619 Petr Beremlijski M40 CZ Uhrazeno VZS Ostrava
620 Luděk Blahut M50 CZ Uhrazeno
621 Marie Bolacká Ž30 CZ Uhrazeno
622 Barbora Brezňanová Ž40 CZ Uhrazeno Bojovnice
623 Viktor Břeska M40 CZ Uhrazeno
624 Radomír Březina M50 CZ Uhrazeno Bk Ludgeřovice
625 Paweł Buczyński M40 PL Uhrazeno 100 Marathon Club Polska
626 Jana Bučková Ž30 CZ Uhrazeno
627 Dušan Budin M50 CZ Uhrazeno
628 Vojtěch Budinský M30 CZ Uhrazeno
629 Petr Bytomský M30 CZ Uhrazeno
630 Roman Casadio M50 CZ Uhrazeno
631 Iwona Cichoń Ž40 PL Uhrazeno Huragan Ligota
632 KAMIL CIT M50 CZ Uhrazeno Zřejmě slušnej oddíl...
633 Roman Czajka M40 PL Uhrazeno polish runners squad
634 Dariusz Czech M50 PL Uhrazeno W Pogoni Za Duchem
635 Martin Czernek M40 CZ Uhrazeno
636 Stanislaw Czyz M30 PL Uhrazeno
637 Patrik Čerňa M30 SK Uhrazeno MARAS team
638 Miroslav Čulík M40 CZ Uhrazeno
639 Bohumila Čurdová Ž40 CZ Uhrazeno
640 Radoslav Daněk M40 CZ Uhrazeno
641 Martin Daniš M30 CZ Uhrazeno
642 Petr Daříček M40 CZ Uhrazeno
643 Lucie Divišová Ž40 CZ Uhrazeno
644 Ondřej Dobrotka M40 CZ Uhrazeno
645 Marek Dostál M50 CZ Uhrazeno Hobíci Jeseník
646 Andrea Dostálová Ž30 CZ Uhrazeno
647 Tereza Dudáková Ž40 CZ Uhrazeno
648 John Duncan M50 GB Uhrazeno
649 Andrea Ďurišová Ž30 CZ Uhrazeno
650 Filip Dvořák M30 CZ Uhrazeno
651 Wojciech Dyrcz M50 PL Uhrazeno
652 Tuva Helen Eide Marås Ž30 NO Uhrazeno
653 Klára Exnerová Ž30 CZ Uhrazeno
654 Jan Ferdek M30 PL Uhrazeno
655 David Fiala M50 CZ Uhrazeno SK MP Ostrava
656 Rafał Filipowski M40 PL Uhrazeno #KubaPiechTeam
657 Michaela Fiřtová Ž30 CZ Uhrazeno Bojovnice
658 Jan Fišer M30 CZ Uhrazeno
659 Matěj Flössner M30 CZ Uhrazeno
660 Andrea Folgová Ž30 CZ Uhrazeno Bojovnice
661 Tomáš Folwarczný M50 CZ Uhrazeno
662 Marzena Frankiewicz Ž40 PL Uhrazeno
663 Sylwia Frydrysiak Ž50 PL Uhrazeno Zabiegana ZOŁZA
664 Marcin Fryt M40 PL Uhrazeno biegaMYsłowice
665 Jan Fux M60 CZ Uhrazeno Jan Fux
666 Olga Gaidečková Ž40 CZ Uhrazeno
667 Adam Galdia M40 CZ Uhrazeno BK Ludgeřovice
668 Jiří Galia M30 CZ Uhrazeno
669 Mariusz Gazda M50 PL Uhrazeno 100 maraton club Polska
670 Radosław Giza M30 PL Uhrazeno
671 Leszek Gładysz M40 PL Uhrazeno 100 Marathon Club Polska
672 Monika Glombicová Ž30 CZ Uhrazeno 1. BO Skalice
673 Przemyslaw Gorski M40 PL Uhrazeno
674 Marcela Granečná Ž40 CZ Uhrazeno
675 Tomáš Gregor M40 CZ Uhrazeno Posilovna Průvan
676 Peter Grofík M40 SK Uhrazeno
677 Drahoslav Gurský M50 CZ Uhrazeno
678 VLADKA HADAMČÍKOVÁ Ž40 CZ Uhrazeno OPTIKA VH
679 Petr Hájek M30 CZ Uhrazeno
680 Jiří Hájíček M40 CZ Uhrazeno
681 Lenka Hájková Ž50 CZ Uhrazeno VZS Ostrava
682 Jakob Hake-Steffensen M30 NO Uhrazeno
683 Milan Halenka M50 CZ Uhrazeno
684 Dušan Hanzeľ M30 CZ Uhrazeno
685 Jiřina Hartmanová Ž30 CZ Uhrazeno
686 Arkadiusz Hasinski M30 PL Uhrazeno
687 Dominika Hlaváčová Ž30 SK Uhrazeno
688 Monika Hlisnikovská Ž30 CZ Uhrazeno
689 miloš holuša M40 CZ Uhrazeno
690 Martina Horáková Ž30 CZ Uhrazeno
691 Denisa Horáková Ž30 CZ Uhrazeno
692 Rudolf Hradil M30 CZ Uhrazeno
693 Eduard Hrachovina M30 CZ Uhrazeno Dukla Šenov
694 Jiří Hrbáč M60 CZ Uhrazeno MK Seitl
695 Josef Hruboš M40 CZ Uhrazeno
696 František Hula M30 CZ Uhrazeno
697 Dragica Hulova Ž40 CZ Uhrazeno
698 Luděk Hýl M60 CZ Uhrazeno
699 Martina Chamrádová Ž40 CZ Uhrazeno
700 Jana Indráčková Ž40 CZ Uhrazeno Janickaopicka
701 Julien Jacquetin M30 PL Uhrazeno Edie Team
702 August Jakubik M60 PL Uhrazeno 100 Marathon Club Polska
703 Lucie Jaloviecová Ž30 CZ Uhrazeno Ženy v běhu
704 Blanka Jaloviecová Ž40 CZ Uhrazeno Ženy v běhu
705 Hana Jaloviecová Ž30 CZ Uhrazeno Ženy v běhu
706 Denisa Jankovská Ž40 CZ Uhrazeno Tieto (non) runners
707 Martin Janota M30 CZ Uhrazeno Orlová
708 Jiří Jaščurkovský M40 CZ Uhrazeno TJ sokol Zbyslavice
709 Petra Jašová Ž50 CZ Uhrazeno Bojovnice
710 Lukáš Jedlička M40 CZ Uhrazeno Fénix Sport Šenov
711 Gabriela Jedličková Ž40 CZ Uhrazeno
712 Tomáš Jirkal M30 CZ Uhrazeno
713 Libor Jírů M50 CZ Uhrazeno mk seitl
714 Marek Johanides M30 SK Uhrazeno VŠB-TU
715 Jakub Jurča M40 CZ Uhrazeno
716 Jana Jurčová Ž40 CZ Uhrazeno
717 Michal Juřička M30 CZ Uhrazeno SK Kuklenská Brno
718 Michał Kałuża M30 PL Uhrazeno
719 Wojciech Kaptur M70 PL Uhrazeno KRS TKKF Relaks
720 Lucie Karbanová Ž30 CZ Uhrazeno Karbiči
721 Taewoon Kim M30 KR Uhrazeno
722 Byung Hyuk Kim M50 KR Uhrazeno
723 Vít Kněžínek M30 CZ Uhrazeno INOV-8
724 Petr Knittel M40 CZ Uhrazeno
725 Petra Kobělušová Ž40 CZ Uhrazeno Ovocná školka Bruzovice
726 WOJCIECH KOBIELA M40 PL Uhrazeno
727 Daniel Kocián M30 CZ Uhrazeno
728 Ondra Kolarčík M40 CZ Uhrazeno
729 Jan Konečný M30 CZ Uhrazeno
730 Veronika Kořenková CZ Uhrazeno
731 Katerina Kovalancikova Ž40 CZ Uhrazeno
732 Barbora Kovářová CZ Uhrazeno
733 Miroslav Kozel M40 CZ Uhrazeno
734 Lukáš Kozubek M50 CZ Uhrazeno Ostrava
735 Ladislav Krajňák M50 SK Uhrazeno MARAS team
736 Katarína Krajňáková Ž50 SK Uhrazeno MARAS team
737 Darina Krausová Ž40 SK Uhrazeno AKEZ Kopřivnice
738 Petra Kravalová Ž30 CZ Uhrazeno
739 Martin Krejčí M30 CZ Uhrazeno
740 Jan Krňávek M40 CZ Uhrazeno
741 Elżbieta Król Ž50 PL Uhrazeno Eskadra Kraków
742 Piotr Krupa M30 PL Uhrazeno Bank Pocztowy
743 Mykola Krylov M30 UA Uhrazeno
744 Anna Księżyk Ž30 PL Uhrazeno
745 Mirosław Księżyk M40 PL Uhrazeno
746 Zuzana Kubiciusová Kubiciusová Ž30 CZ Uhrazeno
747 Hedvika Kubištíková Ž30 CZ Uhrazeno zmrzka
748 Lukas Kucera M30 CZ Uhrazeno
749 Tomáš Kůdela M40 CZ Uhrazeno
750 Jozef Kummer M40 SK Uhrazeno Tieto (non) runners
751 Justyna Kurzawa Ž40 PL Uhrazeno BiegaMYsłowice
752 Miloš Kuře M40 CZ Uhrazeno
753 Sylvie Kuzniková Ž40 CZ Uhrazeno
754 Monika Kvapíková Ž30 CZ Uhrazeno
755 Josef Kvita M70 CZ Uhrazeno A.k. Emila zatopka
756 Denisa Lachendrová Ž30 CZ Uhrazeno
757 Petr Latka M50 CZ Uhrazeno
758 Martin Lexa M30 CZ Uhrazeno
759 Petr Lexa M40 CZ Uhrazeno
760 Barbora Lučanová Ž30 CZ Uhrazeno
761 Matěj Lukáš M40 CZ Uhrazeno SKP Ostrava
762 Jakub Lukeš M40 CZ Uhrazeno
763 Petr Macháček M40 CZ Uhrazeno 2M
764 Andrzej Majchrowicz M50 PL Uhrazeno Klub Biegacza Provident
765 Dorota Majchrzyk Ž40 PL Uhrazeno #czeladzbiega
766 Ivana Malyšková CZ Uhrazeno 1.BO Skalice
767 Pavel Mandrla M30 CZ Uhrazeno
768 Ronan Maralik M40 CZ Uhrazeno
769 Ondřej Michalčík M40 CZ Uhrazeno
770 Kristián Michalec M30 SK Uhrazeno
771 Marek Michalisko M40 CZ Uhrazeno A je to v Háji
772 Jozef Mikula M50 SK Uhrazeno Krýgl Mikulůvka
773 Josef Močidlan M50 CZ Uhrazeno
774 Zuzana Moldříková Ž40 CZ Uhrazeno
775 Petr Mrázek M30 CZ Uhrazeno
776 Patrik Mrnka M30 CZ Uhrazeno
777 Slavomir Mucha M30 SK Uhrazeno Berlin Social Runners
778 Jana Murarikova Ž40 CZ Uhrazeno 2M
779 Jaroslaw Mutwil M40 PL Uhrazeno
780 Aleksandra Nabiałek Ž40 PL Uhrazeno W Pogoni za Duchem
781 Jana Nádvorníková Ž30 CZ Uhrazeno
782 Hannah Nash Ž30 AU Uhrazeno
783 Josef Navrátil M40 CZ Uhrazeno Tieto (non) runners
784 MONIKA Nawrat Ž30 PL Uhrazeno KS PREFBET SONAROL/BIEGAJACE ZABKI
785 Jiri Nejezchleb M30 CZ Uhrazeno Tieto (non) runners
786 Vladimír Nesvadba M50 CZ Uhrazeno Zdravotní klaun
787 Daniel Neuwirth M40 CZ Uhrazeno
788 Radomír Nováček M30 CZ Uhrazeno
789 Luboš Novák M30 CZ Uhrazeno
790 Małgorzata Nyc-Zimny Ž30 PL Uhrazeno 4TriTeam
791 Marek Ogłaza M40 PL Uhrazeno
792 Martina Omelková Ž40 CZ Uhrazeno Rožnovačky
793 Milan Ondrášek M30 CZ Uhrazeno MK Seitl
794 Jan Osmančík M30 CZ Uhrazeno
795 RHABA OTHMANE M30 MA Uhrazeno
796 Pavla Palizova Ž30 CZ Uhrazeno
797 Anton Paľovčík M50 SK Uhrazeno MARAS team
798 Marcin Panchierz M30 PL Uhrazeno Miraz Race Team
799 Michal Pauřík M50 CZ Uhrazeno
800 David Pavlíček M40 CZ Uhrazeno
801 Michaela Pavlíková Ž30 CZ Uhrazeno
802 Kateřina Pavlorková Ž40 CZ Uhrazeno
803 Ondřej Pavlovič M30 CZ Uhrazeno Bělský les
804 Filip Pazdera M30 CZ Uhrazeno
805 Jaroslav Peňáz M40 CZ Uhrazeno
806 Jaroslav Petera M30 CZ Uhrazeno Liborníci
807 Vojtěch Petrovský CZ Uhrazeno Tieto (non) runners
808 Lukas Planka M40 CZ Uhrazeno
809 Petr Plavý M30 CZ Uhrazeno Leeds United
810 Petr Plavý M50 CZ Uhrazeno Leeds United
811 Vojtěch Pluskal M30 CZ Uhrazeno
812 Olga Pořízková Ž30 CZ Uhrazeno Rožnovačky
813 Otas Pospi M40 CZ Uhrazeno Evoluční trénink
814 Jan Pospisil M30 CZ Uhrazeno
815 Dawid Pyzowski M30 PL Uhrazeno
816 Valéria Ráczová Ž40 SK Uhrazeno MARAS team
817 Lucie Rečková Ž40 CZ Uhrazeno
818 Tomáš Rek M30 CZ Uhrazeno
819 Martin Res CZ Uhrazeno Mattoni FreeRun Zlín
820 Ivan Rodina M50 CZ Uhrazeno Úderný název
821 Bogdan Rochmiński M40 PL Uhrazeno
822 Roman Rokyta M30 CZ Uhrazeno
823 Kuba Rolinc M30 CZ Uhrazeno
824 Katarzyna Różycka Ž40 PL Uhrazeno biegaMYsłowice
825 Ondřej Ručka M30 CZ Uhrazeno
826 DENNIS RUTO KOSGEI M30 KE Uhrazeno Eldomax sports
827 Sebastian Rychlik M40 PL Uhrazeno Lisy pustyni
828 Daniel Řepišťák M30 CZ Uhrazeno Pevné Pupky
829 Pavla Řepišťáková Ž30 CZ Uhrazeno Pevné Pupky
830 Gejza Sabanoš M60 SK Uhrazeno MARAS team
831 Gabriela Samiecová Ž30 CZ Uhrazeno
832 Stepan Sanda M30 CZ Uhrazeno MA Agile
833 Jan Saroch M30 CZ Uhrazeno
834 Andreu Saura M30 ES Uhrazeno
835 Andrea Seitlova Ž40 CZ Uhrazeno
836 František Sejda M30 CZ Uhrazeno
837 Petra Schwarzová Ž50 CZ Uhrazeno VZS Ostrava
838 Jan Simper M50 CZ Uhrazeno
839 Tomáš Sladký M30 CZ Uhrazeno
840 Ondřej Slach M40 CZ Uhrazeno
841 Veronika Sližová Ž30 CZ Uhrazeno
842 Hana Slováková Ž40 CZ Uhrazeno
843 Monika Smékalová Ž30 CZ Uhrazeno
844 Dawid Śmietało M30 PL Uhrazeno
845 Václav Smolka M30 CZ Uhrazeno
846 Simona Smolková Ž30 CZ Uhrazeno
847 Jan Snopek M40 CZ Uhrazeno
848 Monika Sofková Ž30 SK Uhrazeno
849 Natalia Sokołowska Ž30 PL Uhrazeno
850 Agnieszka Sosnowska Ž30 PL Uhrazeno
851 Andrea Sotolová Ž30 CZ Uhrazeno
852 Michal Stanovský M30 CZ Uhrazeno SSK Vítkovice / VIctoria MŠMT VSC
853 Jakub Steiner M30 CZ Uhrazeno JS-duo
854 Magdalena Strójwąs Ž30 PL Uhrazeno
855 Radek Střelecký M30 CZ Uhrazeno
856 Jiří Suchánek M60 CZ Uhrazeno
857 Ramona Suchoń Ž30 PL Uhrazeno Athletics Nysa
858 Oliver Sůra M30 SK Uhrazeno
859 Michal Svěrkot M40 CZ Uhrazeno Fakultní nemocnice Ostrava
860 Martin Swider M40 CZ Uhrazeno
861 Hana Sydorová Ž30 CZ Uhrazeno
862 Piotr Szabrański M50 PL Uhrazeno 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomiechówku
863 Piotr Szałaśny M30 PL Uhrazeno TestyOutdoorowe.pl
864 Sebastian Szaleniec M40 PL Uhrazeno Biegowa Kuźnia
865 Žaneta Szocsová M30 CZ Uhrazeno
866 Marcin Szymczyna Szymczyna M40 PL Uhrazeno Oławska Grupa Biegowa
867 Josef Šíma M60 CZ Uhrazeno Policie ČR Bruntál
868 Daniel Šindelek M50 CZ Uhrazeno MK Seitl Ostrava
869 Libor Škorpík M50 CZ Uhrazeno
870 Jan Škrbel M40 CZ Uhrazeno
871 Martin Španěl M40 CZ Uhrazeno
872 Dana Španělová Ž40 CZ Uhrazeno
873 Sára Šperlingová Ž30 CZ Uhrazeno
874 Andrea Špetíková Ž40 CZ Uhrazeno
875 Jitka Špičáková Ž30 CZ Uhrazeno Tj Liga 100 Olomouc
876 Pavlína Šrámková Ž30 CZ Uhrazeno
877 Pavel Štefanský M50 CZ Uhrazeno
878 Eva Štěpánková Ž30 CZ Uhrazeno
879 Štěpánka Švédová Ž30 CZ Uhrazeno
880 Andrzej Tabaka M40 PL Uhrazeno #czeladzbiega
881 Zdeněk Taborsky M50 CZ Uhrazeno
882 Tereza Tichá Ž30 CZ Uhrazeno
883 Filip Tichý M30 CZ Uhrazeno
884 Jan Tichý M30 CZ Uhrazeno
885 Jaroslav Tomeček M50 SK Uhrazeno MARAS team
886 Lenka Tomečková Ž30 CZ Uhrazeno
887 Tomáš Trávník M40 CZ Uhrazeno POLAR TV
888 Eva Václavíková Ž30 CZ Uhrazeno
889 Pavla Varkočková Ž40 CZ Uhrazeno
890 ROBERT VAŠÍČEK M40 CZ Uhrazeno
891 David Vaštík M30 CZ Uhrazeno Rouvy
892 Tereza Vaštíková Ž30 CZ Uhrazeno Rouvy
893 Jana Vávrová Ž40 CZ Uhrazeno Sloní smečka
894 Tomáš Věnsek M30 CZ Uhrazeno Štefko Running team / MK Seitl Ostrava
895 Pavel Vesely M30 CZ Uhrazeno
896 René Veselý CZ Uhrazeno Renďuli
897 Tomáš Vitásek M40 CZ Uhrazeno SLIPKA GYM
898 Jan Vlček M30 CZ Uhrazeno
899 Miroslav Vorek M40 CZ Uhrazeno
900 Barbora Vrzalová Ž30 CZ Uhrazeno
901 Ondřej Vysloužil M40 CZ Uhrazeno
902 Lešek Wacławik M30 CZ Uhrazeno
903 Tomáš Wagner M40 CZ Uhrazeno
904 Jakub Wágner M30 CZ Uhrazeno MK Seitl
905 Robert Wágner M50 CZ Uhrazeno MK Seitl
906 Jiří Walach M30 CZ Uhrazeno
907 Michaela Walková Ž30 CZ Uhrazeno
908 Kateřina Wiechecová Ž40 CZ Uhrazeno
909 Slawomir Wincierz M30 PL Uhrazeno EASYRUN RACIBORZ
910 Radomír Wolek M40 CZ Uhrazeno
911 Denisa Woznicová Ž30 CZ Uhrazeno
912 Mateusz Wróblewski M30 PL Uhrazeno
913 Josef Zajíc M40 CZ Uhrazeno Bílovecká nemocnice, a.s.
914 Bruno Zalubil M50 US Uhrazeno
915 Ondřej Závodný M30 CZ Uhrazeno Kozlovice
916 Pavla Zelená Ž30 CZ Uhrazeno
917 Daniel Zelníček M40 CZ Uhrazeno
918 Petr Zimmermann M40 CZ Uhrazeno
919 Daniel Žára M50 CZ Uhrazeno
920 Jan Žídek M30 CZ Uhrazeno
921 Josef Žlebek M30 CZ Uhrazeno
Martina Seidlová Ž30 CZ Neuhrazeno Atletika Kladno
jan taborský M30 CZ Neuhrazeno
Filip Poslední M30 CZ Neuhrazeno El Risitas
Jaroslav Dojcsar M30 CZ Neuhrazeno El Risitas
Michal Šandera M40 CZ Neuhrazeno AC Rumburk
Filip Uhlíř M30 CZ Neuhrazeno
Denisa Uhlířová Ž30 CZ Neuhrazeno VZS Ostrava
Monika Osierda Ž30 PL Neuhrazeno